صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
همه چیز درباره

محصولات اوپل

اوپل آسترا,خودروی اوپل آسترا مدل 2022

اوپل آسترا ۲۰۲۲ بر اساس پلتفرم پژو ۳۰۸ تولید می شود. این مدل هاچبک با پیشرانه های ۱۱۰ و ۲۲۵ اسب بخار، در کلاس فولکس واگن گلف و رنو مگان خواهد بود. برخلاف فولکس واگن، مرسدس بنز و بی ام و، خودروسازی اوپل از شرایط مالی ایده آل بهره مند نیست.

کراس‌اور اوپل موکا ۲۰۲۱,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

خودروی جدید اوپل موکا GS معرفی شد. کراس اور اقتصادی اوپل موکا ۲۰۲۱ با پیشرانه های بنزینی و دیزلی در تیپ جدید GS Line رونمایی شد. قدرتمندترین نسخه ی موکا از پیشرانه بنزینی با ۱۲۸ اسب بخار قدرت بهره می برد.

اوپل آسترا مدل ۲۰۲۰,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

اوپل از مدل ۲۰۲۰ آسترا رونمایی کرد. این خودرو به جز تغییرات ظاهری در بخش فناوری و امکانات نیز ارتقا پیدا کرده است. اوپل مدت‌ها بود که مدل جدید آسترا را آزمایش می‌کرد و حالا محصول نهایی آماده‌ی عرضه به بازار است و تصاویر رسمی آن منتشر شده است.

خودروی اوپل کورسا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

اواخر هفته پیش تصاویری از پژو ۲۰۸ در رسانه‌ها منتشر شد و حالا تصاویر جاسوسی از هاچبک اوپل کورسا ۲۰۲۰ منتشر شد و به عنوان خواهر فرانسوی سابکامپکت هاچبک مدل ۲۰۸ هست. خبر خوب این هست که برای دیدن این خودرو در بازار جهانی زمانی اندک باقی مانده است.

کانسپت جی‌تی اکس اکسپریمنت,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

یک سال پس از پیوستن اوپل به گروه خودروسازی پژو-سیتروئن، این شرکت با نمایش یک کانسپت چهره جدید محصولاتش را رونمایی خواهد کرد.   کانسپت جی‌تی اکس اکسپریمنت (GT X Experiment) قرار است پاییز امسال به طور کامل رونمایی شود.

خودروی کورسا,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

شرکت خودروسازی اوپل اعلام کرد نسخه تمام برقی خودروی کورسا را به بازار عرضه خواهد کرد. به گزارش اتوموتیو نیوز نسخه جدید کورسا بر اساس پلت‌فرم پژو ۲۰۸ ساخته خواهد شد و همچون رنو زویی خودروی برقی کوچکی خواهد بود.

اوپل گرندلند X,اخبار خودرو,خبرهای خودرو,مقایسه خودرو

اوپل از خودروی گرندلند X که یک مدل کراس‌اوور کامپکت است رونمایی کرد. در ادامه نگاهی به مشخصات این خودرو خواهیم داشت.

ویژه سرپوش