صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > کلاهبرداری و سرقت

کلاهبرداری و سرقت

سرپوش - کلاه برداری و سرقت

از دستگیری سارق تلفن‌های هوشمند تا سرقت احشام در تایباد فرمانده انتظامی تایباد گفت: ماموران این فرماندهی طی هفته گذشته در چند عملیات جداگانه موفق شدند سارقان تلفن‌های هوشمند و احشام را در این شهرستان دستگیر کنند.

جان باختن سارق خودرو در عملیات تعقیب و گریز فرارسارق خودروی پراید از دست پلیس در محدوده بزرگراه افسریه، در نهایت به تصادف و جان باختن وی ختم شد. به گزارش فارس، یک دقیقه بامداد امروز واحد گشت پلیس آگاهی پایتخت در محدوده بزرگراه افسریه اقدام به شناسایی یک پراید مسروقه می‌کند.

دستبرد مرد پرتقال فروش به حساب مشتریان مرد پرتقال فروش كه با اسكیمر حساب ۲۰۰ نفر را در تهران خالی كرده بود، در مخفیگاهش در گرگان شناسایی و دستگیر شد. به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده با طرح شكایت‌های مشابه در پلیس فتای تهران آغاز شد.

دستگیری سارق گوشی موبایل در اهواز سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز از دستگیری سارق گوشی موبایل در مطب‌های خصوصی سطح شهر اهواز خبر داد.

کلاهبرداری ۱۵میلیونی مرد جوان با هک کردن واتس‌اپ مرد جوان با هک کردن واتس‌اپ طعمه‌اش اقدام به کلاهبرداری ۱۵ میلیون تومانی کرد. به گزارش تسنیم،  فروردین ماه سال جاری مردی ۴۱ ساله با حضور در اداره پلیس ادعا کرد پیام‌رسان واتس‌اپ وی توسط یک نفر هک شده است.

پرونده سرقت ۳۰۰میلیونی به شیوه اسکیمر رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از دستگیری سارق اسکیمری با بیش از ۲۰۰ شاکی و مالباخته خبر داد.

اخاذی مأموران قلابی از معتادان جمع آوری معتادان از اهالی این مناطق اخاذی می‌کردند از سوی پلیس دستگیر شدند. به گزارش ایران، مأموران کلانتری ۱۱۶ مولوی هنگام گشت زنی در محدوده میدان شوش و خیابان مولوی متوجه رفتار مشکوک راننده خودروی وانت پیکان و ۲ سرنشین آن شدند.

دستگیری زوج سارق حرفه ای لوازم خودرو کلانتری مرزداران از دستگیری زوج سارق حرفه ای سارق لوازم و تجهیزات خودرو خبر داد و گفت: این سارقان بلافاصله پس از سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

فالی که تعبیرش خالی شدن حساب بانکی بود! رئیس پلیس فتا استان البرز از دستگیری اعضای یک باند رمالی در فضای مجازی خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد اقبالی گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب کاربران، موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس فتا استان البرز قرار گرفت.

دزدی های عجیب بهیار بیمارستان چندی قبل مأموران پلیس در جریان کم شدن تجهیزات پزشکی از یک کلینیک تخصصی پوست و مو قرار گرفتند. در تحقیقات صورت گرفته از پرسنل بیمارستان، مأموران به چند نفر مظنون شدند و به عامل سرقت‌ها رسیدند.     چطور سرقت می‌کردی؟ من بهیار بیمارستان هستم.

مرد می خواست از مهریه ۱۸۰میلیونی زن صیغه ای اش اینگونه فرار کند چندی پیش مرد میانسالی به پلیس رفت و از ربوده شدنش توسط یک زن خبر داد. او گفت: سوار بر خودروام بودم که زن میانسالی را کنار خیابان دیدم. از آنجایی که خیابان خلوت بود او را سوار کردم. اما پس از طی مسافتی زن مسافر چاقویی روی گردنم قرار داد و از من خواست که به او پول بدهم.

دستگیری سارقان پیاز در اصفهان سارقان ۱۵تن پیاز در نایین شناسایی و دستگیر شد. به گزارش صداوسیما، فرمانده انتظامی شهرستان نایین گفت: در پي شکایت فردی مبنی بر سرقت کامیون وی که حامل ۱۵تن بار پیاز بود، موضوع در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

دستگیری سارق وسایل موسسه بهزیستی در همدان  رییس پلیس آگاهی استان همدان گفت: سارق وسایل یک موسسه توانبخشی بهزیستی در این شهر دستگیر و اموال مسروقه کشف شد.

سناریوی گانگستری برای سرقت مسلحانه بانک زن تحصیلکرده به شیوه فیلم‌های گانگستری با نارنجک و اسلحه وارد بانک شد تا ۲۲ هزار دلار پول نقد سرقت کند. او تهدید کرد می‌خواهد بانک را به همراه کارمندانش منفجر کند. اما این فیلم هیجان انگیز فقط ۸ دقیقه طول کشید.

دستگیری عاملان جنایت مسلحانه در خیابان ظفر معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عاملان جنایت مسلحانه در خیابان ظفر خبرداد.

سرقت فیزیوتراپ قلابی از خانه بیمارانش فیزیوتراپ قلابی وقتی برای درمان بیماران به خانه آنها می‌رفت در فرصتی مناسب سوئیچ و کلید پارکینگ و خودروهای آنها را سرقت می‌کرد. به گزارش ایران، به‌دنبال دو شکایت مبنی بر سرقت خودرو از داخل پارکینگ مجتمع‌های مسکونی، کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ وارد عمل شدند.

كلاهبرداری از شهروندان اصفهانی با درج آگهی فروش بليط کنسرت رئيس پليس فتا استان اصفهان، از شناسايي و دستگيري فردی خبر داد كه با درج آگهی دروغين فروش بليط کنسرت، اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد.

دستگیری دو جیب‌بر در مراسم تشییع جمشید مشایخی دو سارق جیب بر در مراسم ترحیم جمشید مشایخی دستگیر شدند. به گزارش ایسنا، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اعلام کرد: به دنبال خبر جیب‌بری در مراسم تشییع هنرمند مرحوم جمشید مشایخی مأموران دو کلانتری ۱۲۹ جامی و ۱۷۵ صحن مطهر در دو عملیات جداگانه موفق به شناسایی و دستگیری دو سارق جیب‌بر شدند.

سرقت شبانه از مطب های ترک اعتیاد سارقان حرفه‌ای با دستبرد به مطب‌های ترک اعتیاد داروهای مخدر و قرص‌های متادون می‌دزدیدند. به‌‌گزارش ایران، ۲۰ اسفند سال گذشته مرد جوانی به کلانتری ۱۳۲ نبرد رفت و از سرقت ۶۰ میلیون تومانی داروهای مخدر، متادون و قرص‌های ترامادول از مطب ترک اعتیادش واقع در خیابان خاوران شکایت کرد.

سرقت ۱۴۰ میلیونی از خانه داماد پسر معتاد بعد از سرقت ۱۴۰میلیون تومانی از خانه شوهرخواهرش در یک هتل اتاق گرفت تا راحت زندگی کند اما بعد از دو هفته لو رفت.

۱۲۳۴۵آرشیو
سارقان در تایباد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مرگ سارق خودرو هنگام فرار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستبرد مرد پرتقال فروش به حساب مشتریان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سرقت موبایل در اهواز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
هک کردن واتس‌اپ,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پرونده سرقت به شیوه اسکیمر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
دستگیری زوج سارق حرفه ای لوازم خودرو,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
برداشت غیرمجاز از حساب کاربران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
دستگیری سارقان پیاز,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
دستگیری عاملان جنایت مسلحانه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
سارقان مراسم جمشید مشایخی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
شاید از دست داده باشید
انگلیس پیشنهاد ظریف برای مبادله زندانی‌ها را رد کرد
هفته بیست و هفتم لیگ برتر؛ اظهارات سرمربیان سایپا، ماشین سازی، استقلال خوزستان و...
استانی ساحلی که برای ایرانیان ناشناخته مانده است
دو بازیگر روس، مکرون را سر کار گذاشتند
اطلاعیه کمیته اخلاق درباره دیدار پرسپولیس - سپاهان
وزیر دفاع: نفتمان را خواهیم فروخت؛ به صفر رساندن صادرات نفت ایران غیرممکن است
کارگاه تولید مشروبات الکلی در عجب شیر کشف و پلمب شد
پرده‌برداری از دلایل افزایش قیمت خودرو/ ۲۰۰۸ بیش از ۷۰ میلیون تومان گران شد
بازداشت چند مدیر کل در ایلام به دلیل عرضه نامناسب مرغ
سیمرغ زرین به روس‌ها رسید، سیمرغ سیمین به سروش صحت
۱۵ هزار تومان برای سلفی با بازیگران در جشنواره جهانی فجر!
تایید ارسال پیامک به برخی رانندگان به دلیل کشف حجاب
سیل در آفریقای جنوبی ۷۰ کشته برجای گذاشت
مغز متفکر حملات خونین سریلانکا شناسایی شد
نبرد خودروسازان برنده نداشت/ فاصله یک امتیازی استقلال خوزستان تا سقوط