صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > کلاهبرداری و سرقت

کلاهبرداری و سرقت

سرپوش - کلاه برداری و سرقت

سارقان امامزادگان قمصر کاشان دستگیر شدند فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از شناسایی و دستگیری سارقان ۲ بقعه متبرکه واقع در قمصر از توابع این شهرستان خبر داد.

خالی‌کردن حساب کاربران ایرانی از ترکیه تعداد کلاهبرداری‌های اینترنتی در ایران به مرز هشدار رسید. آمار دقیقی از میزان فیشینگ و کلاهبرداری‌های اینترنتی وجود ندارد؛ اما بررسی‌ها  نشان می‌دهد که در یک‌ سال گذشته (منتهی به تیر ۹۸) حدود پنج‌هزار فیشینگ در کشور شناسایی شده که یک‌چهارم آن (۲۵ درصد) مربوط به تیر امسال است.

کارمند اخراجی طراح سرقت بانک بود کارمند اخراجی بانک که نقشه سرقت مسلحانه از بانک صادرات رباط کریم را با هم‌سلولی‌هایش در زندان طراحی کرده بود، از سوی پلیس دستگیر شد.

انهدام باند سرقت خودروهای زانتیا در تهران سرکلانتر دوم پایتخت از دستگیری اعضا باند پنج نفره سارقان حرفه ای خودروی زانتیا خبر داد و گفت: متهمان در گاراژی در شهرستان های مرزی اقدام به فروش خودروهای سند نمره می کردند.

رویای «دلاری» گروگان‌گیران عاملان گروگان گیری ۲۰۰ میلیونی در مشهد که با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی شعبه ۹۰۳ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و با تلاش شبانه روزی کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی دستگیر شدند، خرید دلار را انگیزه این آدم ربایی هولناک بیان کردند.

سرقت ۵۰ پراید برای مسافرکشی مردی که برای تامین هزینه‌های اعتیادش اقدام به سرقت خودرو و مسافرکشی با آن کرده بود، دستگیر شد. به گزارش ایسنا، ساعت چهار بامداد روز گذشته ماموران گشت کلانتری عباس آباد حین گشت زنی در حوزه استحفاظی خود متوجه حضور یک خودروی مشکوک در خیابان مطهری شده و آن را تحت نظر قرار دادند.

دسیسه های اینستاگرامی در خلوتگاه های شیطانی ۴ دختر و پسر ورزشکار که با جیب های خالی تصمیم به ازدواج گرفته بودند دسیسه شومی طراحی کردند. مردان هوسران اینستاگرامی طعمه های این باند مخوف بودند که از ترس آبرویشان نزد پلیس نمی رفتند.

شغلی پردرآمد در زندان برای محکومان به اعدام/من سرهنگ... هستم و می خواهم با شما قرارداد ببندم یکی از روش‌های جدید کلاهبرداری که در سال‌های اخیر به عده زیادی از مردم ضرر و زیان میلیونی وارد کرده است پدیده «کلاه زنی» است.

دستگیری عاملان سرقت از ۷۰نفر در بازارتجریش دو مرد که با سوءاستفاده از شلوغی بازار تجریش اقدام به سرقت از شهروندان کرده بودند، دستگیر شدند. به گزارش ایسنا، در روزهای اخیر چندین مورد گزارش موبایل قاپی در محدوده میدان و بازارتجریش به پلیس ارجاع شد که به دنبال آن تیمی از ماموران پلیس رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

کلاهبرداری یک میلیا‌رد توما‌نی ۲ جوان ۱۸ ساله قزوینی از مردم فرمانده ‌انتظامی استان قزوین از دستگیری دو کلاهبردار اینترنتی ۱۸ ساله در قزوین خبر داد و گفت: این دو جوان تبهکار بیش از یک میلیارد تومان از حساب‌های بانکی مردم کلاهبرداری کرده‌اند.

تصویر سارقان طلای کودکان منتشر شد فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد از بازداشت زن و مردی خبر داد که طلاهای کودکان و افراد سالمند را می‌دزدیدند.

کلاهبرداری ۲۰ هزار دلاری خـانم منشی خانم منشی با هک کردن اطلاعات تلفن همراه مدیر شرکت بازرگانی ۲۰ هزار دلار از او کلاهبرداری کرد. به‌ گزارش ایران، چندی قبل مرد جوانی با مراجعه به پلیس از کلاهبرداری ۲۰ هزار دلاری شخصی ناشناس شکایت کرد و گفت: من مدیر یک شرکت بازرگانی هستم. چند وقت قبل فردی برای من پیامی در تلگرام فرستاد.

دستگیری ۲ کلاهبردار سایت دیوار کلاهبرداران سایت دیوار دستگیر شدند .

ماجرای سرقت‌های پسر پولدار و دختر راننده پسر پولدار و دختر شیشه‌ای که قهرمان رالی بود با همدستی یکی از دوستانشان باند سرقت از خانه های شرق تهران را تشکیل دادند.

سارق خودرو، در برابر چشمان مردم خودش را از طبقه دوم دادسرا به پایین پرت کرد به گزارش ایران، ساعت ۱۱:۴۵ شنبه اول تیر، مأمور کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد نو، متهم جوانی را درحالی که دستبند و پابند داشت به طبقه دوم یکی از دادسرای‌های تهران منتقل کرد.در حالی که این متهم ۳۷ ساله به‌نام «فرامرز» در کنار متهمان دیگر در انتظار رسیدگی به پرونده‌اش بود مأمور بدرقه وی برای گرفتن کپی از برگه‌

کلاهبرداری ۶ میلیاردی کارمند قلابی  زن جوان که با لباس کارمند فرودگاه و به بهانه تهیه ارز و خودروهای خارجی ۶ میلیارد تومان کلاهبرداری کرده بود از سوی پلیس دستگیر شد. به‌گزارش ایران، چندی قبل زن جوانی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی رفت و از همسایه‌اش به خاطر کلاهبرداری شکایت کرد.

سرقت از بانک با میوه آووکادو در حادثه‌ای بسیار عجیب یک سارق با حمله به دو بانک در فلسطین اشغالی با استفاده از میوه آووکادو ۸۳۰۰ دلار را به سرقت برد.

۱۰ میلیارد تومان برای آزادی مرد طلافروش مردان ناشناس پس از ربودن یک طلافروش او را ۸۰ ساعت شکنجه کردند تا به ۱۰ میلیارد تومان پول برسند.

سرایدار افغانستانی عامل سرقت ۲ میلیاردی ردیابی‌های یک ساله پلیس برای شناسایی سارق دو میلیارد تومانی از یک برج در شهرک غرب با دستگیری سرایدار افغان پایان یافت. هفدهم فروردین پارسال، یکی از ساکنان برجی در شهرک غرب با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و از سرقت خانه‌اش خبر داد.

سرقت ۵ میلیاردی از خانه‌های مردم ۴ سارق حرفه‌ای که در ساعت‌های اولیه شب به خانه‌های خالی مردم دستبرد می‌زدند در عملیات پلیس پایتخت دستگیر شدند.

۱۲۳۴۵آرشیو
سارقان امامزادگان قمصر کاشان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
کلاهبرداری اینترنتی در ترکیه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
باند سرقت خودروهای زانتیا در تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری عاملان گروگان گیری,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
باند مخوف کلاهبرداری,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
شغلی پردرآمد در زندان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
کلاهبرداری میلیاردی در قزوینی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سارقان طلای کودکان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
دستگیری زن سارق در تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
دستگیری کارمند قلابی و کلاهبردار فرودگاه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سرقت از بانک با میوه آووکادو,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری اعضای باند آدم ربایی تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سرایدار افغانستانی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری سارقان منازل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
شاید از دست داده باشید
سازمان ملل: مرگ مهاجران در قاره آمریکا از مرز ۵۰۰ نفر گذشت
سیاستمدار انگلیسی خواستار ممنوعیت قرآن در این کشور شد
تولید روزانه ۲.۲۱۳ میلیون بشکه‌ای نفت ایران در ماه میلادی گذشته
ابو سلمان بلاروسی از فرماندهان جبهه النصره کشته شد
برد ماشین‌سازی قبل از بازی با استقلال
درخواست جدید پاری‌سن‌ژرمن برای فروش نیمار به بارسلونا/ خرید مانژوکیچ در برنامه‌های بایرن مونیخ نیست/ مدافع ترکیه‌ای در رم
بازداشت ۶ دختر به اتهام تلاش برای ورود به ورزشگاه!
گفتگوی تلفنی عمران خان و ترامپ درباره بحران کشمیر
ادعای واهی سفیر انگلیس در تهران درباره گریس ۱
پایان هفته نخست لیگ برتر هندبال با پیروزی نایب قهرمان فصل قبل
مدیرعامل پگاه: در ایرانم؛ اگر تخلفی کرده باشم دستگاه‌های نظارتی اعلام می‌کنند
۲ کشته و ۷ مصدوم در حوادث جاده‌ای سمنان
فیلیپ کوتینیو به بایرن مونیخ پیوست
احتمال تعویق حرکت نفتکش گریس-۱ تا روز یکشنبه
سامانه رادیوتلسکوپ فضایی به بهره برداری رسید