صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > کلاهبرداری و سرقت

کلاهبرداری و سرقت

سرپوش - کلاه برداری و سرقت

سرایدار افغانستانی عامل سرقت ۲ میلیاردی ردیابی‌های یک ساله پلیس برای شناسایی سارق دو میلیارد تومانی از یک برج در شهرک غرب با دستگیری سرایدار افغان پایان یافت. هفدهم فروردین پارسال، یکی از ساکنان برجی در شهرک غرب با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و از سرقت خانه‌اش خبر داد.

سرقت ۵ میلیاردی از خانه‌های مردم ۴ سارق حرفه‌ای که در ساعت‌های اولیه شب به خانه‌های خالی مردم دستبرد می‌زدند در عملیات پلیس پایتخت دستگیر شدند.

کلاهبرداری با خرید ارز الکترونیک به نام دیگران رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از‬ ‬دستگیری‬ فردی‬ که‬ با‬ سوء استفاده‬ از‬ اعتماد‬ و‬ علاقه‬ جوانان‬ جویای‬ کار‬ اقدام‬ به‬ خرید‬ ارز‬ الکترونیک به‬ نام‬ آنان‬ و کلاهبرداری به این شیوه کرده‬ بود، ‬خبر‬ داد.

اجاره به شرط کلاهبرداری اعضای یک باند جعل و کلاهبرداری که با تأسیس یک بنگاه مشاور املاک قلابی و سند‌سازی اقدام به رهن و اجاره خانه‌های مردم با ارقام میلیونی می‌کردند دستگیر شدند.

سارقان مدارس تهران دستگیر شدند سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سه سارق که اقدام به انجام سرقت از مدرسه‌ای در جنوب تهران کرده بودند خبر داد.

فروش خانه‌های مردم با سند جعلی  اعضای یک باند که با جعل سند، خانه‌های خالی مردم را می‌فروختند به ۹۰ میلیارد تومان کلاهبرداری اعتراف کردند. چند روز قبل دو مرد به یکی از ادارات ثبت شمیرانات مراجعه کرده و با ارائه یک سند ملکی درخواست ثبت سند یک خانه را به نام خریدار ملک داشتند.

طراحی عجیب مرد مجسمه ساز برای سرقت از منزل پدرزن رمال با استفاده از زن صیغه ای مرد جوانی که به اتهام سرقت ده ها میلیون تومانی و دیگر لوازم از منزل پدرزنش توسط نیروهای تجسس کلانتری سپاد مشهد و با همکاری پلیس آگاهی سرکلانتری سوم دستگیر شده است در حالی که خود را فقط طراح ماجرای سرقت می دانست درباره گذشته خود به کارشناس اجتماعی کلانتری سپاد توضیح داد.

عملیات نفوذی پلیس در شبکه مخوف «گوشی قاپی» کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم خشن پلیس آگاهی خراسان رضوی در یک عملیات گسترده نفوذی موفق شدند شبکه مخوف «گوشی قاپی» را در مشهد با صدور دستورات ویژه قضایی متلاشی کنند.

مکالمه تلفنی سناریوی یک سرقت را کلید زد مرد جوانی که به‌صورت اتفاقی در جریان معامله یک محموله لوازم خانگی قرار گرفته بود با طرح نقشه‌ای اقدام به سرقت این محموله کرد. به‌گزارش ایران، چندی پیش رانندگان خودروهای عبوری در نزدیکی شهرستان سنندج متوجه مردی شدند که بشدت مجروح شده و توان ایستادن روی پاهایش را ندارد.

کلاهبرداری با ادعای برنده‌شدن در برنامه رادیویی به گزارش شرق، چندی پیش مردی ۳۴ساله ساکن غرب تهران، با مراجعه به پلیس فتا گفت فردی ناشناس در تماس تلفنی با من، خود را مجری رادیو معرفی کرد و گفت من از برندگان خوش‌شانس در برنامه زنده رادیویی هستم .

جنایت‌های طلایی برق طلا بعضی‌ها را از خود بی‌خود می‌کند؛ آن‌چنان که حاضرند به‌خاطرش دست به هر کاری بزنند؛ حتی قتل. تازه‌ترین مورد آن قاتلی است که چند روز پیش دستگیر شد و اعتراف کرد که زن سالخورده‌ای را با انگیزه سرقت طلاهایش در بوشهر به قتل رسانده است.

دستگیری مردی با ساک ۷ میلیونی در مترو فرمانده یگان انتظامی متروی پایتخت از دستگیری مردی که اقدام به سرقت طلاهای مادرش کرده بود، خبر داد.

سرقت مسلحانه از خانه شوهر زن جوان که با همدستی پسرعمویش سناریوی سرقت مسلحانه از خانه همسرش را اجرا کرده بود تحت تعقیب قرار گرفت. به گزارش ایران، چند روز قبل مرد جوانی به پلیس مراجعه و راز سرقت مسلحانه از خانه‌اش را برملا کرد. او گفت: دو روز قبل از محل کارم که مغازه‌ای در بازار است به خانه آمدم اما همسرم در خانه نبود.

آخرین جزئیات از دستگیری دو رمال میلیاردی در آبعلی حجت الاسلام تقیان در تشریح آخرین جزئیات از دستگیری دو دعانویس در شهر آبعلی گفت: حساب ۲ میلیارد تومانی این افراد مسدود شده است. رئیس حوزه قضایی بخش رودهن در گفت‌وگو با میزان با اشاره به دستگیری دو رمال به اتهام کلاهبرداری در شهر آبعلی گفت: موجودی حساب آن‌ها ۲ میلیارد تومان بوده كه توقيف شده است.

دستگیری خواستگارنمای مجازی رئیس پلیس فتای تهران بزرگ از دستگیری جوانی که در پوشش خواستگاری از دختری جوان اقدام به اخاذی ۲۰ میلیون تومانی از وی کرده بود، خبر داد.

سرقت کارگر خدماتی با لباس زنانه کارگر خدماتی شرکت خصوصی برای لو نرفتن راز سرقت‌هایش با لباس زنانه وارد شرکت شد تا سرنخ‌ها را از بین ببرد. به‌گزارش ایران، چندی قبل مدیر اداری یک شرکت خصوصی در سیدخندان به کلانتری ۱۰۳ گاندی رفت و از سرقت پول‌های داخل اتاقش خبر داد.   او گفت: چندی قبل متوجه سرقت ۳۰۰ هزار تومان از داخل میز کارم شدم.

کلاهبرداران ۳۷ میلیارد تومانی به مرز نرسیدند اعضای یک باند با راه‌اندازی شرکتی کاغذی و با جعل مدارک ۳۷ میلیارد تومان از بانک و یک شرکت ساختمان‌سازی کلاهبرداری کردند.

دستگیری رمال‌های میلیاردر / کشف تانکرهای گازوئیل از یک گلخانه فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری دو رمال با کلاهبرداری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در شهر آبعلی خبر داد .

انتقام از زن فالگیر به خاطر طلسم قلابی  دختر جوان وقتی متوجه شد طلسم بخت‌گشایی زن فالگیر برایش نتیجه عکس داشت نقشه انتقام از او را با همدستی دوستش اجرا کرد. به‌گزارش ایران، چندی پیش زن میانسالی با پلیس تماس گرفت و از سرقت پول و وسایل آرایشگاهش خبر داد.

بلعیدن انگشتر برلیان بعد از ارتکاب به سرقت در تهران / سارق به اتاق عمل منتقل شد پرستار خصوصی که سارق از آب درآمده بود برای پس ندادن انگشتر برلیان گرانقیمت، مجبور به بلعیدن آن شد!

۱۲۳۴۵آرشیو
سرایدار افغانستانی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری سارقان منازل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
کلاهبرداری با خرید ارز الکترونیک,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
باند جعل و کلاهبرداری,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سارقان مدارس تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
جواد حسینی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
سارقان طلا,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مترو,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
رمال و فالگیر در آبعلی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
خواستگارنمای مجازی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
سردار ناظری,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
انگشتر برلیان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
شاید از دست داده باشید
خبرهایی از تغییر اندروید در گوشی‌های داخلی
دلالی سکه هم شغل رسمی شد!
تکلیف ۱۰۰ هزار میلیاردی!
ثبت ملی جان محوطه ۶ هزار ساله را گرفت!
اسرائیل اجازه ورود کمک‌های مالی قطر به غزه را می‌دهد
اجرای طرح جایگزین زوج و فرد از هفته آینده/جریمه و عوارض در کمین رانندگان متخلف
زمان دریافت کارت کنکور دوشنبه اعلام می‌شود
بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی
بورس در بالاترین رکورد تاریخ
ترامپ ۷۳ ساله شد
صاعقه عامل سقوط هواپیمای سوخوی روسی بود
کوچ طبقاتی نتیجه چیست؟
خلیل‌زاده قراردادش با پرسپولیس را تمدید کرد/خلیل‌زاده: برای تمدید ناز نکردم
پلوسی: کنگره جلوی فروش تسلیحات به عربستان سعودی را می‌گیرد
واکنش یک عضو شورای شهر به دیوارکشی احتمال پیرامون تئاتر شهر