صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > کلاهبرداری و سرقت

کلاهبرداری و سرقت

سرپوش - کلاه برداری و سرقت

سرقت یک میلیاردی خواستگار از دختر تاجر مرد تبهکار که به بهانه ازدواج با یک دختر پولدار او را فریب داده و با خود به ترکیه کشانده بود بعد از سرقت یک میلیاردی او را رها کرد و گریخت. به‌گزارش ایران، چندی قبل مرد میانسالی با پلیس تماس گرفت و از سرقت طلاها و دلارهای داخل خانه‌اش خبر داد.

سارق مامورنما در بوکان دستگیر شد فرمانده انتظامی بوکان گفت: سارقی که در پوشش مامور یکی از سازمان‌ها اقدام به سرقت می‌کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

اعترافات عجیب دزد خوشگذران پایتخت دزد حرفه ای که به قول خودش هیچ گاه توبه نخواهد کرد برای خوشگذرانی دست به سرقت سریالی در تهران می زد.چندی قبل ماموران کلانتری ۱۴۹ امام زاده حسن از سرقت  لوازم داخل خودرو اطلاع یافتند و گروهی از ماموران برای دستگیری عامل این دزدی ها وارد عمل شدند.

دستگیری فردی که با لباس پلیس سرقت می کرد سارقی که شامگاه دوشنبه با پوشیدن کاپشن پلیس، اقدام به سرقت از سوپرمارکتی در روستای کفترک شیراز کرده بود دستگیر شد.

شگرد کثیف برای سرقت ،به زندان ختم شد خرداد سال گذشته مرد مغازه داری درتماس با پلیس از به سرقت رفتن دخل مغازه اش از سوی یک پدر و پسر خبر داد . خیلی زود تیمی از ماموران برای تحقیقات ابتدایی در محل سرقت حاضر شدند.

«سمورهای ماکسیماسوار» در تور قانون معاون دادستان مرکز خراسان رضوی از دستگیری سرکرده باند سرقت از گردشگران خارجی خبر داد. پلیس خراسان رضوی با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان قم به سرقت های سریالی ماموران قلابی از گردشگران خارجی پایان داد.

پرونده «خفاش های طلایی» وارد مرحله جدیدی شد با صدور دستوری از سوی معاون دادستان مرکز خراسان رضوی تصاویر سارقان معروف به «خفاش های طلایی» در روزنامه خراسان منتشر شد تا علاوه بر سرقت از منازل مردم، جرایم احتمالی دیگر آنان نیز با کمک شهروندان زیر ذره بین دستگاه عدالت قرار گیرد و به این ترتیب این پرونده وارد مرحله جدیدی شد.

دزدی از زن سابق با شیرینی مسموم مردی برای آشتی با همسرچهارمش که یک سال پیش از او جدا شده بود، ‌شیرینی خرید و به خانه او رفت. همه اینها نقشه بود تا مرد دست به سرقت از خانه همسر سابقش بزند. به گزارش همشهری، ‌صبح دیروز زنی به اداره پلیس رفت و گفت همسرسابقش به خانه‌اش دستبرد زده و اموالش را سرقت کرده است.

انهدام باند کلاهبرداری اینترنتی در قم/ استخراج ۴ هزار شماره‌کارت هک شده مردم از متهمان فرمانده انتظامی استان قم از انهدام باند ۵ نفره فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی خبر داد.

ماجرای فیلم «اگه می‌تونی منو بگیر» از جنس هندی تکرار شد تاجر هندی با تقلید از فیلم مطرح Catch Me If You Can تلاش زیادی برای کلاهبرداری‌های متعدد انجام داد.

تزریقاتی درمانگاه سارق طلای بیماران بود کارمند تزریقاتی درمانگاه که با تزریق داروی بی‌هوشی به بیماران طلاهایشان را سرقت می‌کرد با شکایت مالباختگان دستگیر شد. به گزارش ایران، روز سی ویکم شهریور امسال خانمی با مراجعه به کلانتری ۱۶۱ ابوذر گفت: شب گذشته دچار حالت تهوع شده و به درمانگاه رفتم و در آنجا پزشک برایم سرم تجویز کرد.

کلاهبردار ۱۵ میلیاردی زمین‌گیر شد فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری کلاهبردار ۱۵ میلیارد ریالی در شهرستان بروجرد خبر داد.

اعترافات دزدان ناشی ۹ کیلو طلا در قلب پایتخت سه پسر هم خدمتی برای رسیدن به رویاهایشان تصمیم به سرقت مسلحانه از کارگاه طلاسازی در قلب تهران گرفتند.  این دزدان با ناشی گری ۹ کیلو طلا به سرقت بردند و هنوز برق طلاها را ندیده بودند که به دام افتادند.

پیداکردن زن صیغه ای برای مرد جوان، ۱۰۰ میلیون تومان آب خورد چندی قبل مرد جوانی به پلیس فتا مراجعه کرد و مدعی شد یک ماه پیش در یک سایت همسریابی و صیغه‌یابی عضو شده و پس از انتخاب فرد مورد نظر خود با استفاده از لینکی که ادمین کانال در اختیار او قرار داده وارد یک درگاه پرداخت الکترونیکی شده است.

نقشه دختر جوان برای خودروهای لاکچری مردان هوسران دختر جوان برای خوش گذرانی به سراغ مردان هوسران می رفت و با شگرد زنانه ای به سرقت خودروهای لوکس طعمه هایش دست می زد.

سارقان بانک ملی زاهدان دستگیر شدند فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری سارقان بانک ملی زاهدان خبر داد. به گزارش تسنیم، سردار محمد قنبری صبح امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری سارقان بانک ملی شعبه ۱۵ خرداد زاهدان خبر داد.

سرقت عجیب خدمتکار زن از خانه‌ای در سعادت‌آباد خدمتکار ۵۰ ساله‌ای که پس از سرقت از آپارتمانی در سعادت آباد، خانه را هم به آتش کشیده بود، دستگیر شد.

ماجرای بنیتا تكرار نشد/ سارق ترسو دختر بچه را كنار جاده رها كرد سارق خودرو با دیدن كودكی در ماشین سرقتی، از ترس تكرار ماجرای بنیتا، دختر بچه را كنار جاده پیاده كرد و به فرارش ادامه داد. به گزارش جام‌جم، در حال پرسه زدن در یكی از محله‌های ساوجبلاغ بود. مقابل فروشگاهی با خودرویی رو به رو شد كه روشن در كنار خیابان رها شده بود.

توطئه شوم «مرد لاکچری» برای زنان مجرد تهرانی که دنبال شوهر بودند دندان پزشک قلابی سایت همسریابی برای زنان مجرد تهرانی که دنبال شوهر بودند دسیسه پلیدی داشت.زنان جوان زمانی فهمیدند رودست خورده اند که مرد لاکچری رویاهای شان ناپدید شده بود.

تراژدی تلخ ۶ زن تهرانی در ارابه شیطان یک مرد اخراجی پس از سرقت شش خودرو، شش زن را به تله شیطانی انداخت و آن ها را آزار داد. این مرد شیطان صفت دیروز در دادگاه پای میز محاکمه ایستاد تا از خود دفاع کند. دزد مزدا ۳ رسیدگی به این پرونده  از دو سال قبل به دنبال سرقت چهار خودروی پراید در شرق تهران در فاصله زمانی یک هفته آغاز شد .

۱۲۳۴۵آرشیو
سرقت از دختر میلیاردر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سارق مامورنما در بوکان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سارقان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری فرد سارق با لباس پلیس,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سارق,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قاضی سیدجواد حسینی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سارق,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دزدی از زن سابق با شیرینی مسموم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
کلاهبرداری اینترنتی در قم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
راجان مهبوبانی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
کلاهبردار ۱۵ میلیاردی در لرستان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
اعترافات دزدان سارق در پایتخت,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
کلاهبرداری در سایت های همسریابی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سارق,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری سارقان بانک ملی زاهدان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سرقت عجیب خدمتکار زن در سعادت آباد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سارق خودرو,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دندان پزشک قلابی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دادگاه سارقان خودرو,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
شاید از دست داده باشید
مقام ارشد پنتاگون: آمریکا به دقت رفتارهای ایران را زیر نظر دارد
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در مکزیک/ ۶۳ تن کشته و زخمی شدند
جونیور: خودم خواستم قراردادم لغو شود/ همه چیز غیرطبیعی بود
پیشنهاد دولت در بودجه ۹۹/ حقوق زیر ۳ میلیون تومان از مالیات معاف می‌شود
بهترین شاسی بلندهای دست دوم با قیمت اقتصادی در بازار جهانی
پردرآمدترین بازی‌ های پلی استیشن در آمریکا مشخص شدند؛ GTA V در صدر جدول
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران پدر شد + عکس
پورشه یک نسخه خاص و خاکستری رنگ از پورشه کاین کوپه را معرفی کرد
دختر و داماد رئیس جمهور با شال سفید و ۶ محافظ در ستاد انتخابات!
نتانیاهو: اسرائیل کاملا حق دارد غور اردن را به اراضی‌اش ملحق کند!
جزئیاتی از بودجه ۴۸۰ هزار میلیارد تومانی سال ۹۹/ حفره ۲۲۰ هزار میلیارد تومانی بودجه چگونه پر شد؟
رایزنی نتانیاهو و نخست‌وزیر پرتغال درباره ایران
کواکبیان: مجلس اول شورای نگهبان نداشت و مجلس خوبی بود
تمرکز اشتغالی دولت بر اشتغال روستایی و تبصره ۱۸ / ۴۰ درصد منابع تبصره ۱۸ پرداخت شد
کنایه های اینستاگرامی آذری و ذوب آهن