صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > کلاهبرداری و سرقت

کلاهبرداری و سرقت

سرپوش - کلاه برداری و سرقت

فروش کارت های عابر بانک به کلاهبرداران رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی، از دستگیری فرد معتادی که کارت های عابر بانکش را به کلاهبرداران فروخته بود، خبر داد و گفت: متهمان وجوه کلاهبرداری را به کارت فرد معتاد واریز می کردند.  به گزارش مهر، سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال، افزود: در چهارم مهرماه امسال فردی به کلانتری ۱۰۱ تجریش مراجعه و اظهار داشت: در

دستگیری کلاهبرداران ۲۰۰میلیاردی در کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف ۹۵ فقره کلاهبرداری به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال و دستگیری ۳ متهم در عملیات ماموران پلیس آگاهی خبر داد.

۳۱ سال زندان برای جاعلان ۱۱ هزار ویزای اربعین حکم  زندان هفت مرد که با تشکیل یک شبکه ،به جعل ۱۱هزار ویزا اقدام کرده بودند در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.

سرقت های میلیونی دختر لیسانسه از آرایشگاه های تهران دختر لیسانسه در آرایشگاه های زنانه دست به سرقت های میلیونی می زد. چندی قبل زنی جوان به یک آرایشگاه زنانه رفت و بعد از انجام کارهایش وقتی خواست آن جا را ترک کند متوجه نبود کیف زنانه اش شد و مسئول آرایشگاه و زنان دیگر در آرایشگاه شروع به جست وجو کردند اما اثری از کیف نبود.

کلاهبرداری یک زن به بهانه پرداخت وام زن جوان که به بهانه پرداخت وام قرض‌الحسنه با جلب اعتماد همکارانش بیش از ۳۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود دستگیر شد.

دسیسه سرایدار تحصیل کرده برای مسافر انگلیس سرایدارفوق لیسانس و دو دوستش که به خانه مرد جوانی دستبرد زده بودند پای میز محاکمه ایستادند.  اوایل سال ۹۷ مرد جوانی که از  انگلیس به ایران بازگشته بود به پلیس آگاهی تهران رفت و از سه دزد خشن شکایت کرد.

سارق‌سحرخیز بلای‌جان‌شهروندان! معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جوان ۳۰ ساله ای خبر داد که دریچه‌های فلزی شرکت مخابرات را سرقت می کرد.

دستگیری دزدان طلافروشی پیش‌از فروش طلاها دزدان مسلح پس از دستبرد به یک طلافروشی در اسلامشهر، طلاهای مسروقه را در جاروبرقی مخفی کرده بودند تا وقتی آب‌ها از آسیاب افتاد، آنها را بفروشند اما پیش از فروش طلاها به دام پلیس افتادند.

نامه اعتراف سارق به یک جنایت سارق زورگیر سه ماه پس از بازداشت، با نوشتن نامه‌ای به قاضی، راز یک جنایت را فاش کرد. به گزارش ایران، اوایل امسال مرد جوانی به اداره پلیس رفت و از سرقت مغازه‌اش خبرداد. وی در شکایت خود گفت: مرد جوانی وارد مغازه‌ام شد و با تهدید چاقو هر چه پول داخل دخلم بود سرقت کرد.

خوش گذرانی تلخ پسر دانشجو دانشجوی جوان وقتی دید برای خوش گذرانی با دوستان پولدارش در دانشگاه به پول نیاز دارد، دست به کار عجیبی زد . این پسر حالا باید پشت میله های زندان حسرت آزادی را بخورد.

دسیسه زن تهرانی برای خانم تاجر چینی زنی تهرانی به بهانه دوستی اقدام به کلاهبرداری سه میلیاردی از خانم تاجرچینی کرد. روز۲۹ خرداد امسال زن جوانی از کشور «چین» به همراه وکیل قانونی خود، با مراجعه به دادسرای ناحیه ۲ تهران به طرح شکایت پرداخت.

ماجرای دزدی های شبانه جوان موتور سوار پسر جوان که مدعی است برای درمان بیماری مادرش نیاز به پول داشت شب ها سوار بر موتور در خیابان های تهران پرسه می زد و سناریوی سرقت لوازم داخل خودرو را به اجرا می‌گذاشت.

انتقام میلیاردی از فروشنده نقشه گنج قلابی مرد جوان که در ازای دریافت نقشه گنج، خودروی ۲۰۶ خود را فروخته بود وقتی فهمید نقشه قلابی است، تصمیم به انتقام گرفت.‌ به‌گزارش ایران، چندی پیش مرد جوانی به پلیس مراجعه کرد و از سرقت خانه‌اش خبر داد و گفت: خانه‌ای در شمال تهران دارم و شب گذشته به جشن تولد یکی از دوستانم رفته بودم، وقتی به خانه برگشتم

سرقت میلیاردی از خانه دوست سارق یک میلیاردی وقتی دستگیر شد، سناریوی عجیبی را پیش روی ماموران قرار داد و ادعا کرد که خانه دوست اش را به خاطر فریبکاری هدف سرقت قرار داده است. چندی قبل وقتی مردی وارد خانه‌اش در شمال تهران شد با دیدن به هم ریختگی وسایل به سرعت به سراغ طلاها و پول‌هایش رفت اما هیچ اثری از آن ها نبود.

دستگیری کلاهبردار ۵ میلیاردی از فروشندگان کالا‌های دست دوم رییس پلیس آگاهی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری یک کلاهبردار حرفه‌ای در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ جوشن سهرابی با اعلام این خبر گفت: این متهم با جعل و سندسازی، مبلغ ۵ میلیارد ریال از فروشندگان کالا‌های دست دوم کلاهبرداری کرده است.

یک سارق مسلح در شیراز به اعدام محکوم شد رئیس کل دادگستری استان فارس از صدور حکم اعدام برای یک سارق مسلح در شیراز خبر داد.

سرقت در اوج عشق کورکورانه به زن پولدار پسر جوان که عاشق یک زن مطلقه شده بود، پای در مسیر اشتباهی گذاشت و روانه زندان شد.  این پسر عاشق پیشه ، برای رسیدن به رویای زندگی با زن پولدار دست به سرقت های سریالی زد و خیلی زود دستگیر شد. آشنایی سال ۹۶ پسر جوانی به نام سیامک که با خودروی پراید در حال مسافرکشی بود، یک زن را سوار خودرویش کرد.

سرقت سی تی اسکن بیمارستان ! سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری پنج نفر از اعضای باند سرقت اماکن خبرداد که اقدام به سرقت تجهیزات بیمارستان و وجه نقد از مدارس شمال غرب تهران می‌کردند.

سرقت ۹ هزار دلاری منشی و کارمندان اخراجی منشی شرکت تجاری که با همدستی دو کارمند اخراجی پس از بیهوش کردن رئیس شرکت ۹ هزار دلار سرقت کرده بودند از سوی پلیس دستگیر شدند.‌ به‌گزارش ایران، ششم تیر امسال، رئیس یک شرکت تجاری خصوصی با مراجعه به شعبه سوم دادسرا ناحیه ۳۴ تهران از سرقت اموالش خبر داد و گفت: در دفتر کارم مشغول رسیدگی به امور دفتری بود

سرقت ٩ هزار دلاری منشی و کارمندان یک شرکت خصوصی فرمانده پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک منشی و دو کارمند یک شرکت خصوصی به جرم سرقت ٩ هزار دلار از محل کارشان خبر داد.

۱۲۳۴۵آرشیو
فروش کارت های عابر بانک به کلاهبرداران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری کلاهبرداران میلیاردی در کرمان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
حکم جاعلان ویزای اربعین,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سارق,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
کلاهبردار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سرایدار تحصیل کرده,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سارق,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری دزدان طلافروشی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
سارق دانشجو,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
دستگیری جوان موتور سوار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
متهم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سارق منزل دوست,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
کلاهبرداران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دادگستری استان فارس,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری پسر جوان در جنوب تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری سارقان سی تی اسکن بیمارستان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
دستگیری منشی و کارمندان شرکت خصوصی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
شاید از دست داده باشید
ویزای آمریکا یا اروپا بگیرید و به عربستان سفر کنید
خرید گوشت قرمز از دامداران داخلی در دولت روحانی ۴۲ درصد کاهش یافت
بازیگران زن ایرانی که منافق شده‌اند!
این کندو با همه کندوهایی که دیده اید، فرق دارد!
۱۵ حقیقت جالب درباره آداب و رسوم عجیب کشورهای مختلف دنیا
زمان ثبت‌نام وام‌های دانشجویی علوم پزشکی ایران اعلام شد
عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال: فضا امنیتی نیست ، تیم‌ها کیفیت ندارند
احتمال واگذاری خودروهای مانده در گمرک به سازمان اموال تملیکی
آیا صداوسیما شریک مافیای کنکور است؟/مافیای کنکور چه کسانی هستند؟
زیر خاکی هایی که ۳ نفر را به کشتن داد
این چه وقت مصدومیت بود کاپیتان؟
ضرب‌وشتم دانش‌آموز پیش‌قلعه توسط سرپرست خوابگاه
درخشش ایرانی‌ها در مسابقات جهانی اختراعات انگلستان
۷ تکنولوژی نگران کننده مبتنی بر هوش مصنوعی که باید به اثرات منفی آن‌ها توجه داشت
اطلاعیه سازمان سنجش درباره کدقبولی نهایی داوطلبان برخی کدرشته‌های کنکور