صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > گزارش اجتماعی

گزارش اجتماعی

سرپوش - گزارش اجتماعی

چرا مردم زود عصبانی می‌شوند‌؟ تاب‌آوري مردم در امور روزانه کاهش محسوسي داشته و افزايش مشکلات روحي و رواني‌ آنها مي‌تواند در آينده تبعات خطرناکي به همراه داشته باشد.

گزارشی تکان‌دهنده در مورد کانکس‌نشینی در مناطق زلزله‌زده: دو سال پس از زلزله کرمانشاه، هنوز در کانکس زندگی می‌کنیم اسم این دختر کانیا است؛ عکس سمت راست در زمان زلزله گرفته شده و عکس سمت چپ دو سال بعد از زلزله را نشان می‌دهد، در حالی که همچنان در کانکس زندگی می‌کند. دو سال بعد از زلزله کرمانشاه، برخی از مردم هنوز دستشویی و حمام ندارند.

دل سپردن خانم‌ها به قل‌قل قلیان! «سیگار و قلیان یکی از عوامل مرگ‌ومیر در دنیا شناخته می‌شود.

شمارش معکوس برای پایان جنجالی ترین پرونده سال آخرین جلسه رسیدگی به پرونده محمدعلی نجفی در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران در حالی برگزار شد که قاضی محمدی کشکولی از صدور حکم نهایی ظرف یک هفته آینده خبر داد.

یک هفته پس از ناآرامی‌ها، در حاشیه‌ کرج چه می‌گذرد؟ ۱۰ روزکار، یک‌ماه زندگی «تو می‌توانی ماهی ۱۰ روز کار کنی، یک ماه خرج زندگی بدهی؟ می‌فهمی بیکاری چطور آدم را از پا درمی‌آورد؟ کاش یک روز مسئولان طعم این بیکاری و نداری را می‌چشیدند تا درک‌مان کنند. یک مسئول می‌تواند یک ماه حقوق نگیرد؟

سورپرایز ۶ هزار میلیاردی برای پایتخت مدیریت شهری پایتخت برای عبور از تنگنای مالی اداره شهر، یک نقشه بودجه‌ای جدید طراحی کرد. به گزارش دنیای اقتصاد، مدیران شهرداری تهران روز گذشته از آماده شدن لایحه متمم بودجه ۹۸ پایتخت خبر دادند.

دو دهه تلاش ناکام در کنترل آلودگی هوا؛ مگر اینکه بادی بوزد وگرنه همه خفه خواهند شد! هوای آلوده سالهاست که گریبان تهران و مناطق اطراف آن را گرفته و هر ساله مسئولان امر وعده‌های مختلفی برای رفع این مشکل می‌دهند که هیچکدام نتیجه ای در بر ندارد.

حیات حسنی؛ موسسه‌ای برای مقابله با ایده‌های کسینجر!/ مبلغان چند همسری چه می‌گویند؟ «مؤسسه وطن توحیدی حیات حسنی» موسسه‌ای که به تازگی به صورت رسمی دوره‌های آموزش چند همسری را به صورت رسمی در ایران برگزار می‌کنند. مدیران موسسه معتقدند آمریکا می‌خواهد جامعه ایران دچار پیری شود، به همین خاطر با ازدواج مخالف است.

تعطیلی پنجشنبه در خوان آخر یک گره از پرونده «آخر هفته دو روزه» با تصویب طرح «تعطیلی پنج‌شنبه‌ها» در کمیسیون اجتماعی مجلس باز شد. اما شرط گشایش گره اصلی، هوشیاری نمایندگان در روز بررسی نهایی طرح در صحن است. محتوای طرح به دنبال تسری «الگوی پنج‌شنبه‌های پایتخت» به سایر استان‌ها است.

شيشه از كيلويی ۸۰ ميليون به ۱۸ ميليون تومان رسيد دو هفته قبل، رييس سابق شوراي مبارزه با موادمخدر استان تهران، آخرين قيمت مخدرها و روانگردان‌ها را اعلام كرد.

تخریب شهرداری و شورا با رمز حذف نام شهید چندی پیش انتشار چند عکس از برخی از تابلوهای خیابان‌های تهران در منطقه یک در فضای مجازی جنجال آفرید و حذف واژه شهید از این تابلوها با واکنش‌های بسیاری همراه بود.

جنجال عجیب 'مستر تیستر 'در فضای مجازی؛ از فحاشی به یک کارتونیست تا دستور حمله برای ریپورت صفحه حمید سپید نام که حالا در فضای مجازی بیشتر او را به نام مستر تیستر می‌شناسند، در اقدامی عجیب در اعتراض به یک کاریکاتور انتقادی که توسط نگار شمس کارتونیست حامی حقوق حیوانات کشیده شده بود. از طرفداران خود در اینستاگرام خواست تا صفحه او را ریپورت کنند.

نجفی؛ یک قدم تا آزادی حکم متهم جنجالی‌ترین پرونده سال از سوی شعبه ۴۱ دیوانعالی کشور نقض و پرونده به شعبه نهم دادگاه کیفری برگردانده شد.‌ به‌گزارش «ایران»، صبح شنبه خبر نقض حکم ارتکاب قتل عمد محمد علی نجفی - شهردار سابق تهران- از سوی قضات دیوان عالی کشور اعلام شد.

مدرسه‌های به گل نشسته لرستان + تصاویر مدرسه تا کمر در گِل فرو رفته، البته بعد از ۶‌ماه دیگر اسمش گِل نیست، کوه خاک است که گُله به گُله داخل کلاس‌ها سر به فلک کشیده و آنها را شبیه یک رشته کوه به‌هم‌پیوسته کرده است. از دل کوه‌ها جا‌به‌جا میز معلم و کتابخانه و پایه نیمکت دانش‌آموزان زده بیرون.

ساعت رسمی کشور امشب به عقب کشیده می‌شود/ چرا تغییر ساعت، ۳۱ شهریور صورت نمی‌گیرد؟ ساعت رسمی کشور امشب یک‌ ساعت به عقب کشیده خواهد شد. بر اساس قانون ساعت رسمی کشور امشب(۳۰ شهریورماه) در ساعت ۲۴ یک ساعت به عقب کشیده خواهد شد.

امیر بارانی ۲۵ ساله: وثیقه گذار سند ۲۰ میلیاردی «شبنم نعمت زاده» سید امیر بارانی بهبهانی فرزند سید معین، متولد یازدهم دی ماه سال ۱۳۷۳ در تهران با شماره ملی ۰۴۴۰۴۵۹۹۳۱ وثیقه گذار ۲۵ میلیارد تومانی شبنم نعمت زاده، پیش از صدور قرار بازداشت بود.

اصولگرايان خود را به خواب زده‌اند خودتان را به خواب نزنید؛ حذف نام شهدا در سال ۹۳ از سوی شورای شهر اصولگرا و به‌صورت تعمدی مطرح شد نه شهرداری و شورای شهر پنجم!

چند پلاسکوی دیگر فرو می‌ریزد؟ بیش از دوسال از حادثه تلخ فروپاشی ساختمان پلاسکو می‌گذرد. راهکارها و اقدامات فراوانی در این مدت به منظور پیشگیری از بروز حوادث مشابه در سطح تهران انجام شد، اما آیا این اقدامات کافی بوده است؟

فریادی به قیمت جان برای حق زنان یک هفته از آن تلخ‌ترین روزها گذشت، روزی که آتش بر جان سحر آرام گرفت و این پایان، آغازی بود بر ناآرامی جان سوخته تک تک ما، سحر رفت و رفتنش، تلنگری که نه، سیلی محکم بیداری بر گوش ما خواب زدگانی بود که برای سال‌های سال، به هر دلیل و بهانه‌ای، فریاد فروخفته نیمی از مردمان سرزمینمان را نشنیدیم.

با جدیدترین شیوه های حقه بازی در فضای مجازی آشنا شوید با پیشرفت فناوری و لوازم ارتباط جمعی، کلاهبرداری نیز به همان نسبت روند رو به رشدی پیدا کرده است. این روزها دیگر پول نقد جایی در مبادله های مالی ندارد و جای آن را کارت های بانکی گرفته است.

۱۲۳۴۵آرشیو
درگیری های خیابانی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,آسیب های اجتماعی
کانکس‌نشینی در مناطق زلزله‌زده,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
افزایش مصرف قلیان توسط خانم‌ها,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,آسیب های اجتماعی
دادگاه محمدعلی نجفی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
بیکاری و تورم,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,جامعه
لایحه متمم بودجه ۹۸ پایتخت,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
آلودگی هوای تهران,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,محیط زیست
دوره‌های آموزش چند همسری در ایران,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,خانواده و جوانان
طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌های تهران,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,محیط زیست
موادمخدر شیشه,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
مستر تیستر,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,جامعه
محمدعلی نجفی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
مدرسه‌های به گل نشسته لرستان,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
ساعت رسمی کشور,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,جامعه
امیر بارانی و شبنم نعمت زاده,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
نامگذاری های خیابان ها,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
حادثه فروپاشی ساختمان پلاسکو,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,شهر و روستا
درگذشت دختر آبی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,خانواده و جوانان
کلاهبرداری‌های اینترنتی,اخبار اجتماعی,خبرهای اجتماعی,حقوقی انتظامی
شاید از دست داده باشید
چرا برنامه‌های تلویزیون مانند گذشته، مجری‌های موفق و ماندگار ندارند؟
مجلس تصویب کرد: شهرداری‌ها دیگر مجاز به تراکم‌فروشی نیستند
ترامپ، چهارشنبه استیضاح می‌شود
ردپای دی‌اکسید گوگرد در بوی نامطبوع تهران
کشف «ابوالهول» جدید در مصر
راغفر: قیمت گازوئیل را هم افزایش خواهند داد/ نابرابری و فقر در جامعه افزایش پیدا می‌کند
ثبت کیانو ریوز در تقویم‌ها/ تلاش جالب هواداران ستاره 'ماتریکس'
حضور بازیگر هلندی در سریال تازه HBO/‎ بازی جادوگر مو قرمز در پیش درآمد 'بازی تاج و تخت'
تهرانی‌ها چقدر از بقیه ایرانی‌ها پولدارترند؟
مقتدی صدر صفحه فیس‌بوک خود را بست
اتفاقی عجیب در لیگ ۲/ کارون اروند با ۷ بازیکن به میدان رفت
عکس تست گریم بازیگران «موچین»
گزش عنکبوتی که گوشت انسان را فاسد می کند
واکنش مشاور تاج به اظهارات نماینده مجلس درباره ویلموتس
پیدا شدن نقاشی ۵۰ میلیون پوندی، ۲۳ سال پس از سرقت