صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲
میترا رفیع,بیوگرافی میترا رفیع,زندگینامه میترا رفیع میترا رفیع,بیوگرافی میترا رفیع,زندگینامه میترا رفیع

بیوگرافی

> بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی میترا رفیع، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران (+ تصاویر)

تصاویر میترا رفیع میترا رفیع از سال ۱۳۹۶ در سینما بازیگری کرد و برای نخستین بار در فیلم کلمبوس در کنار بازیگرانی مانند هانیه توسلی، فرهاد اصلانی و مجید صالحی به ایفای نقش پرداخت.

بیشتر

۰۸ اسفند ۱۴۰۱

شهرام عبدلی,بیوگرافی شهرام عبدلی,زندگینامه شهرام عبدلی شهرام عبدلی,بیوگرافی شهرام عبدلی,زندگینامه شهرام عبدلی بیوگرافی > بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی شهرام عبدلی بازیگر سینما و تلویزیون (+ تصاویر خانوادگی)

تصاویر شهرام عبدلی شهرام عبدلی به عنوان بازیگر سینما و تلویزیون در ایران شناخته میشود. تحصیل او در رشته ادبیات باعث شد که عاشق نویسندگان بزرگ و موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی شود.

بیشتر

۰۱ اسفند ۱۴۰۱

الناز ملک,بیوگرافی الناز ملک,زندگینامه الناز ملک پور الناز ملک,بیوگرافی الناز ملک,زندگینامه الناز ملک پور بیوگرافی > بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی الناز ملک (+ تصاویر)

الناز ملک بازیگر تئاتر و تلویزیون یکی از بازیگران مبتدی تئاتر و سینما و تلویزیون به نام الناز ملک میباشد که در دهه هفتاد به دنیا آمده است.

بیشتر

۱۱ بهمن ۱۴۰۱

روبرتو تورس,بیوگرافی روبروتو تورس,روبرتو تورس بازیکن فولاد خوزستان روبرتو تورس,بیوگرافی روبروتو تورس,روبرتو تورس بازیکن فولاد خوزستان بیوگرافی > بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی روبروتو تورس، بازیکن فوتبال اسپانیایی (+ تصاویر)

تصاویر روبروتو تورس یکی از فوتبالیست های قدیمی و با سابقه اسپانیا به نام روبروتو تورس میباشد که برای تیم اوساسونا و تیم ملی اسپانیا بمدت چند سال در پست هافبک هجومی بازی کرده است.

بیشتر

۰۸ بهمن ۱۴۰۱

سپیده معافی,بیوگرافی سپیده معافی,عکس سپیده معافی سپیده معافی,بیوگرافی سپیده معافی,عکس سپیده معافی بیوگرافی > بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی سپیده معافی بازیگر ایرانی- آمریکایی (+ تصاویر)

تصاویر سپیده معافی  یکی از بازیگران ایرانی آمریکایی به نام سپیده معافی می باشد. وی تاکنون در فیلم های سینمایی و مجموعه تلویزیونی زیادی مانند پرنده سیاه به ایفای نقش پرداخته است.

بیشتر

۲۳ دي ۱۴۰۱

ابوالفضل پورعرب,بیوگرافی ابوالفضل پورعرب,زندگینامه ابوالفضل پورعرب ابوالفضل پورعرب,بیوگرافی ابوالفضل پورعرب,زندگینامه ابوالفضل پورعرب بیوگرافی > بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی ابوالفضل پورعرب و فعالیت های او (+ تصاویر)

عکسهای ابوالفضل پورعرب یکی از بازیگران ایرانی به نام ابوالفضل پورعرب میباشد که از بازیگران معروف و سوپراستارهای دهه هفتاد سینمای ایران محسوب میشود. او به ایفای نقش در فیلم های زیادی پرداخته است.

بیشتر

۱۳ آذر ۱۴۰۱

وریا غفوری,بیوگرافی وریا غفوری,عکس وریا غفوری وریا غفوری,بیوگرافی وریا غفوری,عکس وریا غفوری بیوگرافی > بیوگرافی فوتبالیست ها بیوگرافی وریا غفوری، فوتبالیست مشهور ایرانی (+ تصاویر)

عکسهای وریا غفوری یکی از بازیکنان فوتبال، وریا غفوری میباشد که در پست مدافع راست بازی می کند.

بیشتر

۰۸ آذر ۱۴۰۱

افسانه بایگان,بیوگرافی افسانه بایگان,عکس افسانه بایگان افسانه بایگان,بیوگرافی افسانه بایگان,عکس افسانه بایگان بیوگرافی > بیوگرافی بازیگران و هنرمندان بیوگرافی افسانه بایگان بازیگر و ماجرای کشف حجابش (+ تصاویر)

عکسهای افسانه بایگان یکی از بازیگران ایرانی به نام افسانه بایگان می باشد.

بیشتر

۰۳ آذر ۱۴۰۱

گری وینر,بیوگرافی گری وینر,عکس های گری وینر گری وینرچاک کارآفرین و نویسنده موفق آمریکایی

گری وینرچاک گری وینرچاک یکی از موفق ترین کارآفرینان جهان است که توانست کتابی را تالیف کند که به عنوان پرفروش ترین های  مجله تایمز معرفی شد. این کارآفرین در زمینه رسانه های دیجیتال و بازاریابی هم فعالیت دارد. در ادامه این مقاله سرپوش به بیوگرافی ایشان بیشتر اشاره می شود.

[ادامه]
ژیلا شاهی,بیوگرافی ژیلا شاهی,عکس های ژیلا شاهی بیوگرافی ژیلا شاهی، بازیگر توانمند سینمای ایران (+ تصاویر)

ژیلا شاهی ژیلا شاهی یکی از بازیگران جوان و نوظهور ایرانی است که توانست نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر و بهترین بازیگر نقش اول زن از سیزدهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران شود.

[ادامه]
ایگور کاتاتو,زندگینامه ایگور کاتاتو,بیوگرافی ایگور کاتاتو بیوگرافی ایگور کاتاتو برزیلی؛ بازیکن فوتبال اهل برزیل

ایگور کاتاتو ایگور کاتاتو بازیکن فوتبال اهل برزیل است که به تازگی با تیم سپاهان اصفهان قرارداد بسته است. وی ۲۷ ساله است و در پست ویگر یا مهاجم فعالیت دارد. در ادامه این مقاله سرپوش به بیوگرافی این بازیکن بیشتر اشاره می شود.

[ادامه]
سارا خادم الشریعه,بیوگرافی سارا خادم الشریعه بیوگرافی سارا سادات خادم الشریعه استاد بزرگ شطرنج

سارا خادم الشریعه سارا خادم الشریعه استاد شطرنج ایرانی است و اولین زن ایرانی محسوب می شود که توانست عنوان استاد بزرگ شطرنج را از آن خود کند. وی در مسابقات سریع قهرمانی جهان به نشانه حمایت از خیزش سراسری بدون حجاب اجباری در مسابقه حاضر شد.

[ادامه]
هجویری,زندگینامه هجویری,بیوگرافی هجویری درباره زندگی هجویری دانشمند بزرگ سده پنجم

هجویری هجویری یکی از دانشمندان سده پنجم هجری است که به داتا گنج بخش معروف می باشد. آرامگاه این عارف در آرامگاه او در میان دروازه بهاتی لاهور قرار دارد. در ادامه سرپوش به بیوگرافی این دانشمند اشاره می شود.

[ادامه]
میرفندرسکی,ابوالقاسم میرحسینی فندرسکی,زندگینامه میرفندرسکی ابوالقاسم میرحسینی فندرسکی عارف و دانشمند دوران صفوی

میرفندرسکی ابوالقاسم میرفندرسکی یکی از دانشمندان بزرگ دوران صفوی است که خانواده وی از سادات بزرگ آسترآباد بودند. ایشان از استادان مکتب اصفهان و از معاصران میرداماد و شیخ بهائی محسوب می شود.

[ادامه]
حضرت شعیا,زندگینامه حضرت شعیا,بیوگرافی حضرت شعیا حضرت شعیا پیامبر بنی اسرائیل

حضرت شعیا یکی دیگر از پیامبران بنی اسرائیل حضرت شعیا بوده است که نسبت ایشان به حضرت یعقوب برمی گردد. وی در ۸ قرن پیش از میلاد مسیح زندگی و در بیت المقدس می کرده است. در ادامه این مطلب سرپوش بیشتر به زندگی این پیامبر پرداخته ایم.

[ادامه]
ویژه سرپوش