صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > قتل و جنایت

قتل و جنایت

سرپوش - قتل و جنایت

قتل پسر تهرانی در صحنه سرقت خونین پسر جوان در یک قدمی خانه‌شان هدف زورگیران خشن قرار گرفت و با ضربه چاقو به کام مرگ فرو رفت.

استاد دانشگاه روسیه معشوقه‌ جوانش را با 'ارّه' تکه تکه کرد اعتراف یک استاد برجستۀ رشته تاریخ دانشگاه‌های روسیه به قتل دوست دختر خود و تلاش برای از بین بردن جسد او، سراسر این کشور را در شوک فرو برد.

قتل ۱۶ صیاد اهل کره شمالی به دست همکارانشان دو کارگر صیاد اهل کره شمالی ۱۶ نفر از همکاران خود را به قتل رساندند. به گزارش ایلنا به نقل از "روسیه امروز" این دو نفر قصد فرار به کره جنوبی را داشتند. به نظر می‌رسد آنها پس از آنکه نتوانستند همکاران خود را برای فرار به کشور همسایه قانع کنند آنها را به قتل رساندند.

چوبه دار پایان پرونده دایی قاتل مرد جوان که به‌خاطر اختلافات خانوادگی دو خواهرزاده‌اش را با شلیک گلوله به‌قتل رسانده بود، سحرگاه سه‌شنبه به دار مجازات آویخته شد. این جنایت شامگاه ۲۳ مرداد سال ۹۶ در شهرک سینای اردبیل رخ داده بود.

اعتراف قاتلان سریالی ۲ زن و ۳ مرد اردبیلی/ آنها پسرعمو هستند ! فرمانده انتظامی استان اردبیل از بازداشت دو پسرعمویی خبر داد که مرتکب قتل ۳ مرد و ۲ زن جوان شده‌اند.

به خاطر درمان دخترم‌ ‌آدم کشتم! پسر کینه‌توز و همدستش که در جریان سرقت از حساب بانکی دوست دخترش او را به‌ قتل رسانده بودند، صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.‌ این جنایت در سال ۹۲ با کشف جنازه زن جوانی به‌نام مونا در یکی از بوستان‌های کوهسار تهران فاش شد و کارآگاهان در نخستین تحقیقات دریافتند

نجات قاتل۲ زنه ازچوبه‌دار مرد دوزنه که همسر اولش را به قتل رسانده است، از طناب دار نجات یافت. این مرد که مورد بخشش خانواده همسرش قرار گرفته است، صبح دیروز از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.

قتل زن تنها به خاطر یک رسم عجیب مردانه مردی خشمگین در اقدامی هولناک، زن تنها را به قتل رساند و جسد وی را در باغچه خانه اش دفن کرد. این مرد که به زودی در دادگاه کیفری یک تهران محاکمه خواهد شد، می گوید: چون قربانی جنایت به وی فحاشی کرده ، دست به چنین اقدامی زده است.

تیراندازی در یک مهمانی به مناسبت هالووین در کالیفرنیا/ ۱۴ کشته و زخمی در تیراندازی در یک مهمانی به مناسبت هالووین در شهر اوریندا در ایالت کالیفرنیا دست کم ۴ نفر کشته و ۱۰ تن دیگر زخمی شدند. به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، در تیراندازی در ایالت کالیفرنیای آمریکا ۱۴ تن کشته و زخمی شدند.

قاتل فراری در ماهشهر دستگیر شد فرمانده انتظامی ماهشهر از دستگیری قاتل فراری در عملیات ضربتی پلیس آگاهی در این شهرستان خبر داد.

قرار مرگ مرد ثروتمند با ۲ آدمکش اسیدی دو دزد وقتی دیدند مرد ثروتمند حاضر به باج دادن نیست او را به طرز وحشتناکی کشتند. عاملان جنایت جسد طعمه شان را با اسید از بین بردند غافل از این که رازشان فاش خواهد شد.

قتل؛ پایان رابطه پنهانی دو مرد جوان با زن تنها پلیس به خانه موردنظر رفت و با جنازه خونین زن جوان روبه‌رو شد. در بررسی‌ها روشن شد این زن ۳۵ ساله با افراد غریبه رفت‌وآمد داشت و احتمالا قربانی رابطه پنهانی با یکی از آن‌ها شده است.

راننده کامیون حامل ۳۹ جسد در انگلیس به قتل متهم شد پلیس انگلیس راننده کامیون حامل ۳۹ جسد در شرق این کشور را به قتل متهم کرد. به گزارش مهر به نقل از بی‌بی‌سی، پلیس استان «اسکس» واقع در شرق انگلیس امروز شنبه «مو رابینسون» راننده کامیون حامل ۳۹ مهاجر غیرقانونی  که در کامیون او جان باختند را به قتل متهم کرده است.

واکنش رسانه رسمی چین به کشف جسد ۳۹ فرد چینی در کامیونی در انگلیس روزنامه رسمی حزب حاکم چین در واکنش به کشف جسد ۳۹ فرد دارای ملیت چینی در انگلیس بیان داشت، چنین فجایعی همچنان تکرار می‌شوند و اقدامات کافی برای جلوگیری از آن‌ها اتخاذ نمی‌شود.

فحاشی ۲ همکلاسی در گروه تلگرامی با قتل به پایان رسید اختلاف و درگیری‌های لفظی دو پسر دانش‌آموز دبیرستانی با قتل یکی از آنها و بازداشت دیگری پایان یافت. به‌ گزارش ایران، صبح سه‌شنبه ۳۰ مهر مأموران حراست بیمارستان بعثت در شرق تهران با پلیس تماس گرفته و خبر فوت پسری ۱۷ ساله اعلام شد.

درد دل های زن جوان شوهرش را به کشتن داد زن جوان که از اعتیاد و بدخلقی‌های همسرش به ستوه آمده بود، وقتی با دوست او درد دل می‌کرد نمی‌دانست گرفتار ماجرای قتلی خواهد شد که رسیدگی به آن صبح روز گذشته در شعبه دوازدهم دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

اعتراف دیرهنگام به قتل برادرزاده زن میانسال که مدعی است ۳۲سال قبل خواهرشوهرش پسر ۶ ماهه او را به قتل رسانده با مراجعه به دادسرای جنایی تهران خواهان رسیدگی به این شکایت شد.

جنایت خونین در بازگشت از سفر پیرمرد در سفر بود که شنید همسر صیغه ای اش با ترک او با مرد دیگری ازدواج کرده است به همین دلیل تصمیم هولناکی گرفت. راننده پیر عروس خانم را به قتل رساند و جسد او را با همدستی دوستش مثله کرد . اوایل مرداد سال ۹۷ ، پسر جوانی با پلیس تماس گرفت و از ناپدید شدن مادر ۴۵ ساله اش به نام اکرم خبر داد .

قرار مرگ ۲ دوست به خاطر یک دختر! پسر جوان وقتی شنید دوست قدیمی اش پشت سراو و دختر مورد علاقه اش حرف زده است پای در قرار مرگ گذاشت. این مرد می گوید، به دیدار دوستش رفته تا به این داستان سرایی ها پایان دهد اما در یک درگیری خیابانی دستش به خون دوستش آلوده شده است.

عامل قتل جنجالی در بوشهر در زمان فرار کشته شد دادستان عمومی و انقلاب بوشهر از قتل یک نفر درشهرستان بوشهر با اسلحه کلت خبر داد و گفت: قاتل از صحنه متواری می‌شود، اما به لحاظ بیم دستگیری با سرعت غیرمجاز حرکت می‌کند و خودرو واژگون می‌شود.

۱۲۳۴۵آرشیو
مقتول,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
استاد دانشگاه روسیه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قتل صیاد اهل کره شمالی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
قاتلان سریالی در اردبیل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
سرقت از حساب بانکی دوست دختر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مرد دوزنه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
تیراندازی در یک مهمانی به مناسبت هالووین در کالیفرنیا,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری قاتل فراری در ماهشهر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
راننده کامیون انگلیسی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
کشف جسد در کامیون,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
فحاشی ۲ همکلاسی در گروه تلگرامی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
قاتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قاتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دستگیری عامل قتل جنجالی در بوشهر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
شاید از دست داده باشید
سازمان تبلیغات: در ماه‌های آینده تغییرات گسترده‌ای در جامعه مداحی رخ می‌دهد
گروه‌های سیاسی برنامه‌ای برای اداره کشور ندارند
رئیس پلیس پایتخت: زمان اجرای طرح ترافیک تهران کاهش یابد
اسماعیلی: درباره اموال خارج از کشور بابک زنجانی دولت باید اقدام کند/هزاران میلیارد تومان به وزارت نفت دادیم
مردان بدون جنسیت ژاپن؛ ماتیک می‌زنند و ابرو بر می‌دارند
مشاهده یک انفجار گرماهسته‌ای در فضا توسط ناسا
هزینه ثبت‌نام کنکور ۳۵ درصد گران‌تر شد
من میمون سیرک بودم!
بهتاش فریبا: دیاباته هنوز آماده نیست/ سیستم استراماچونی را خیلی می‌پسندم
اصلاح‌طلبان فراموش نکنند که بخشی از قدرت هستند
بازار کار فقط برای ۲۵ درصد فارغ‌التحصیلان کشور فراهم است/ استانداردسازی بیش از۵ هزار رشته فنی
چرا خودرو ارزان نمی‌شود؟/ آخرین قیمت خودرو در بازار (+جدول)
گواردیولا از منچسترسیتی می‌رود؟
پای پلیس سوئیس به پرونده استقلال و پروپیچ باز شد
امضای قرارداد خواهرخواندگی ۱۰۰ شهر ایران با شهرهای جهان/ تحریم به ارتباط بین شهرها ربطی ندارد