صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > قتل و جنایت

قتل و جنایت

سرپوش - قتل و جنایت

قتل وکیل پایه یک به ضرب گلوله/ واکنش وکیل هدایتی به قتل ... سرپرست دادسرای امور جنایی تهران گفت: یک وکیل پایه یک دادگستری شب گذشته هدف تیراندازی قرار گرفت اما انگیزه ضارب یا ضاربان هنوز مشخص نشده است.

دستگیری قاتل ساعتی بعد از وقوع قتل در اراک فرمانده انتظامی شهرستان اراک با بیان وقوع قتل مردی میانسال در یک نزاع خیابانی در یکی از محله‌های شهر اراک گفت: فرد قاتل، ساعتی بعد از وقوع قتل در عملیات پلیس شناسایی و دستگیر شد.

تعلیق دو کارشناس اتاق عمل به خاطر جراحی زیبایی  مرگ زن جوان که برای جراحی لاغری به یک کلینیک زیبایی رفته بود راز جراحی های غیر قانونی دو کارشناس اتاق عمل را فاش کرد.  «سارا» بعد از تولد دختر و پسرش کمی اضافه وزن پیدا کرده بود.

اعترافات قاتل شیشه ای در بندرعباس متهم به قتل مرد ۵۷ ساله مشهدی که تحت تعقیب پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار داشت، در حالی توسط نیروهای پلیس بندرعباس دستگیر شد که این متهم شیشه ای به قتل برادرش نیز اعتراف کرد اما تاکنون در حفاری های منزل مسکونی محل جنایت، فقط جسد مرد ضایعات فروش پیدا شده است و تحقیقات در این باره همچنان ادامه دارد.

درگیری خونین در شهرک زراعی دزفول/ سه نفر کشته شدند سرپرست فرمانداری ویژه دزفول از درگیری در شهرک زراعی از توابع بخش مرکزی دزفول خبر داد که در این درگیری سه نفر کشته شدند. به گزارش ایلنا، محمد حیدری درباره جزئیات این حادثه افزود: در درگیری که ساعاتی پیش بر سر اختلافات ملکی بین اهالی شهرک زراعی دزفول رخ داد سه نفر با شلیک اسلحه کشته شدند.

مرگ مشکوک خانم دکتر در مطب همزمان با مرگ مشکوک خانم دکتر فوق تخصص زنان که استاد دانشگاه و از سهامداران یک بیمارستان خصوصی در تهران نیز بود، تحقیقات جنایی در این پرونده آغاز شد. به گزارش ایران، ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه ۳۱ فروردین بازپرس کشیک قتل پایتخت در جریان مرگ مشکوک خانم دکتری در مطب خصوصی‌اش در خیابان فرشته قرار گرفت.

اعتراف مرد همسرکش در دادسرا: زنم وسواس داشت مرد میانسال که پس از ۵۵ روز به قتل همسرش اعتراف کرده بود، وسواس شدید او را عامل این حادثه عنوان کرد.

بوکسور قدیمی:همسرم قهرکرد،از پدرومادر پیرش انتقام گرفتم/دختران۱۷و۱۹ساله ام را هم کشتم تا مثل مادرشان نشوند یک سال قبل مردی همراه برادرش به مأموران پلیس شرق تهران مراجعه کرد و درحالی‌که به‌شدت آشفته بود، گفت چهار عضو خانواده‌اش را به قتل رسانده ‌است. او گفت: این قتل‌ها را از قبل طراحی کرده و بعد از بیهوش‌کردن مقتولان آنها را کشته ‌است.

پلیس در تعقیب عامل جنایتِ خیابانِ مصطفی خمینی+عکس معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از ادامه تحقیقات جهت دستگیری عامل جنایت خیابان شهید مصطفی خمینی خبر داد که در یک درگیری، با سلاح سرد اقدام به ارتکاب جنایت کرده است.

اعتراف به همسرکشی بعـد از ۵۵ روز مرد جوان پس از قتل همسرش برای مخفی نگه داشتن راز این جنایت، مدعی شد به خارج از کشور سفر کرده‌اند اما پیگیری‌های خانواده زن راز این جنایت هولناک را فاش کرد. به‌گزارش ایران، روز ۳۱ فروردین مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه در جریان یک نزاع خانوادگی قرار گرفتند.

قتل نوعروس به دست داماد هندی داماد هندی که پس از بریدن سر تازه عروس آن را در کیسه یونجه گذاشته بود توسط مأموران پلیس دستگیر شد. این مرد قاتل اهل «تامیل نادال» بوده و فقط ۸ ماه از ازدواجش گذشته است.   بنا بر گزارش‌های پلیس، مرد همواره توهم داشته که زنش پنهانی با شخص دیگری ارتباط داشته است.

شلاق و تبعید برای کارگردان شیاد پسر مدعی فیلمسازی که به اتهام تعرض به دختر جوانی دستگیر شده بود صبح چهارشنبه گذشته در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه و به دو سال تبعید و ۹۹ ضربه شلاق محکوم شد.

قاتل کارگر شرکت باربری:دختری که با او رابطه داشتم زنگ زد و گفت کارگران از من کرایه بیشتر می خواهند ساعت ۲۲:۳۰ شامگاه پنج‌شنبه نهم اسفندسال گذشته، مأموران کلانتری‌۱۸۱ عوارضی به قاضی مرادی، بازپرس ویژه قتل تهران خبر دادند که مردی جوان در جریان درگیری حوالی دریاچه چیتگر زخمی و بعد از انتقال به بیمارستان فوت شده‌است،  بازپرس همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در بیمارستان حاضر شد.

قتل جوان ۳۱ ساله در تویسرکان با ضربات چاقو فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از قتل جوانی با ضربات چاقو در شامگاه دوشنبه در تویسرکان خبر داد. سرهنگ معصومی در گفتگو با ایسنا، جوانی ۳۱ ساله در شامگاه دوشنبه در روستای مبارک آباد شهرستان تویسرکان در منزل شخصی خود با چاقو مورد حمله ضاربین قرار گرفته و جراحات وارده منجر به فوت وی شد.

همسر مقتول در دادگاه: من دستور قتل نداده ام زنی که با همدستی یک مرد غریبه سناریوی قتل همسرش را طراحی و اجرا کرده بود، صبح روز گذشته در شعبه دهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی قربانزاده و با حضور یک مستشار محاکمه شد. به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از آبان سال ۹۶ و به دنبال اعلام خبر ناپدید شدن مرد جوانی از سوی خانواده‌اش آغاز شد.

قتل اشتباهی پزشک سرشناس به جای همسرش زن جوان که خواهرشوهر و مادرشوهرش را عامل طلاق خود می‌دانست با اجیر کردن سه مرد نقشه قتل آنها را طراحی کرد. اما مردان اجاره‌ای به اشتباه داماد خانواده را به قتل رساندند.

قتل پدر و مادر به خاطر یک دوست پسر نوجوانی که با همدستی دوستش پدر و مادر خود را به قتل رسانده بود برای دومین بار از کانون اصلاح وتربیت به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد و پای میز محاکمه ایستاد.

تعرض به دختر نوجوان انگیزه قتل شد مرد افغانستانی که هم ولایتی خودش را به خاطر تعرض به دخترش کشته و جسدش را مثله کرده بود ۶ سال پس از این جنایت سرانجام صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز محاکمه شد. به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از اردیبهشت سال ۹۲ به‌دنبال کشف بقایای جسد یک مرد در بیابان‌های حصارک کرج کلید خورد.

دستگیری عامل شهادت مأمور پلیس در خاش ‌فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری یکی از اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر که در سال ۹۶ در یک عملیات مسلحانه باعث شهادت یکی از مأموران پلیس مرزبانی به نام شهید گرانقدر سرگرد رسول طالبی شدند، خبر داد.

نقشه شوم کارگر رستوران برای مرد دلار فروش  کارگر رستوران که عاشق زن شوهردار شده بود برای رسیدن به وی شوهرش را به قتل رساند اما زندگی مخفیانه آنها ۴ ماه بیشتر دوام نداشت.

۱۲۳۴۵آرشیو
قتل وکیل دادگستری,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قاتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پزشک متهم,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
اعترافات قاتل شیشه ای,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
درگیری خونین در شهرک زراعی دزفول,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
accident
جنایتِ خیابانِ مصطفی خمینی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
دادگاه کیفری,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قتل جوانی در تویسرکان با ضربات چاقو,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
دکتر محمود باستانی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
accident
قاتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
شاید از دست داده باشید
پوتین: اقدامات آمریکا تهدیدی برای امنیت جهانی است
حقوق های زیر ۲ میلیون تومان، ۴۴ درصد افزایش می یابد
حمله لفظی اردوغان به فرانسه در واکنش به برگزاری یادبود نسل‌کشی ارامنه
بوی نامطبوع جنوب پایتخت تا ۲ سال آینده برطرف می شود
رضایی: تروریست خواندن سپاه بر تصویب FATF تاثیر دارد
ترامپ اوباما را به جاسوسی متهم کرد/ ارسال نیرو به مرز مکزیک
ظریف: برای دفاع از چندجانبه گرایی مانع از اقدامات غیرقانونی آمریکا شویم
پایان دوومیدانی قهرمانی آسیا/ مرادی، کیهانی و قنبرزاده هم به مدال نرسیدند
محرومیت مادام‌العمر ۷ بازیکن به دلیل شرط‌بندی
فعالیت خودروسازان زیر ذره‌بین مجلس
خزانه‌داری آمریکا ۲ شخص و ۳ نهاد وابسته به حزب‌الله را تحریم کرد
حذف ستاره ها و تکمیل شدن نیمه نهایی کنفرانس شرق در لیگ بسکتبال NBA
دولت آمریکا برای تحریم‌ها علیه سپاه معافیت صادر کرد
هفت نکته در مورد تورم ۳۰ درصدی فروردین‌ماه
زیدان: ما ۳۳ قهرمانی لالیگا داریم؛ بارسا چند تا؟