صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > قتل و جنایت

قتل و جنایت

سرپوش - قتل و جنایت

محاکمه مأمور پلیس به اتهام شلیک مرگبار به پسر نوجوان مأمور پلیس که درجریان دستگیری معتادان ومواد فروشان پسر ۱۷ساله‌ای را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود صبح دیروز برای سومین بار در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

خواستگار ناکام خانواده دختر را به گلوله بست/ دستگیری قاتل کمتر از ۴ ساعت معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی فارس از قتل ۳ نفر به دست خواستگار ناکام و دستگیری قاتل خبر داد. به گزارش فارس، سرهنگ کاووس محمدی اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل، بلافاصله ماموران کلانتری ۲۷ گلستان شهرستان شیراز برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

تیراندازی در یکی از محله های شهر اراک/ یک نفر به قتل رسید معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: عصر امروز بر اثر وقوع تیراندازی با اسلحه شکاری در یکی از محله های شهر اراک، مردی ۵۰ ساله به قتل رسید.

مرد افغان همسرش را در آمریکا کشت، جسد او را در یخچال گذاشت و گریخت! منابع امنیتی ایالات متحده امریکا شنبه ۸ ژوئن اعلام کرد که جسد یک زن افغان که از سوی همسرش به قتل رسیده بود را از داخل یخچال خانه‌اش پیدا کردند.

رییس شورای روستای 'حصار' کشته شد رئیس شورای اسلامی روستای حصار دیلم به دست عده‌ای ناشناس و به ضرب گلوله کشته شد. به گزارش ایسنا، نیمه شب جمعه، "جواد خلیفه لیراوی"، رئیس شورای اسلامی روستای حصار در شهرستان دیلم بر اثر تیراندازی سرنشینان یک دستگاه خودرو بدون پلاک در یکی از روستاهای شهرستان دیلم به قتل رسید.

پرستار آلمانی به اتهام قتل ۸۵ نفر به حبس ابد محکوم شد دستگاه قضایی آلمان یک پرستار را به اتهام قتل ۸۵ نفر به حبس ابد محکوم کرد. به گزارش مهر به نقل از یورونیوز، پرستاری که در آلمان به قتل زنحیره ای دستکم ۸۵ بیمار ۲ بیمارستان در سال‌های اخیر متهم شده بود از سوی دستگاه قضایی این کشور مجرم شناخته و به حبس ابد محکوم شد.

قتل ۱۲ تن از کارمندان شهرداری ویرجینیا به دست آقای مهندس عصبانی مهندس حرفه‌ای خشمگین با اسلحه ۱۲ تن از کارمندان شهرداری را در ویرجینیا به قتل رساند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در پی تیراندازی در ویرجینیای آمریکا ۱۲ تن قربانی شدند. بر اساس گزارش پلیس، عامل این تیراندازی مهندسی حرفه‌ای است که در بخش خدمات عمومی ویرجینیا کار می‌کرد.

نزاع در رفسنجان ۲ کشته بر جا گذاشت  فرمانده انتظامی رفسنجان گفت : براثر نزاعی که عصر امروز (شنبه )بین چند نفر در روستای دره این شهرستان رخ داد ۲نفر کشته و یک نفر زخمی شدند.

نزاع خونین دو برادر/ مرگ ۳ جوان در مشهد قاضی ویژه قتل از ۳ نزاع خونین و قتل سه جوان طی ۲۴ ساعت گذشته در مشهد خبر داد. علی اکبر احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با فارس گفت: شب گذشته یک جوان ۳۳ ساله در جاده کلات قبل از روستای خوش هوا مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

درگیری مرگبار در اندرزگاه یک رجایی شهر  به‌دنبال قتل یکی از نوچه‌های وحید مرادی در زندان رجایی شهر کرج سه مرد بازداشت شدند که یکی از آنها قاتل مأمور بدرقه زندان کرج در ۸ سال قبل بود. ۱۹ اردیبهشت گزارش درگیری مرگبار بین زندانیان اندرزگاه یک رجایی شهر به بازپرس کشیک قتل و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد.

ماجرای عشقی که به آتش کشیده شد پسر مرد صراف، وقتی از سوی خانواده و دختر مورد علاقه‌اش طرد شد تصمیم به خودکشی گرفت اما در این میان دختر مورد علاقه‌اش کشته شد. به‌گزارش ایران، صبح ۱۰ اردیبهشت خبر آتش گرفتن یک دختر و پسر به آتش‌نشانی و اورژانس اعلام شد. دختر جوان ۹ روز بعد در بیمارستان تسلیم مرگ شد.

مرد شیشه ای به خاطر ارثیه دو نفر را کشت خراسان نوشت: روز پنج شنبه گذشته با کشف جسد سوخته جوانی که درون یک چمدان مسافرتی دفن شده بود، راز دو جنایت هولناک مرد شیشه ای در حالی لو رفت که او در اعترافاتی تکان دهنده گفت: برادرم را به خاطر ارثیه کشتم و دوستش را به دلیل کنجکاوی بیش از حد به قتل رساندم!

قاتل زن امریکایی در یک قدمی چوبه دار پسر جوان که با همدستی دوستش یک زن امریکایی را در تهران کشته بود پس از تأیید حکم قصاص در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت. به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده جنجالی از اواخر بهمن سال ۹۰، با اعلام شکایت مردی میانسال به پلیس آغاز شد. وی از ناپدید شدن همسرش خبر داد و به مأموران گفت: من مقیم امریکا هستم.

قتل زوج سالخورده در خانه ویلایی  تجسس‌های گسترده پلیس جنایی بهشهر برای کشف راز قتل هولناک زوج سالخورده در خانه ویلایی آغاز شد.بعدازظهر پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت زن میانسالی با پلیس تماس گرفت و گفت: هرچه با خانه پدرم تماس گرفتم کسی جواب نمی‌داد.

خانواده‌ای که دعوت به مرگ می‌شدند مرد قاتل در سناریوی عجیبی دوستش را به‌دلیل طلب ٥٠٠ میلیونی به قتل رساند و قصد داشت دیگر اعضای خانواده او را هم به قتل برساند که در دام ماموران پلیس گرفتار شد.

هنرجوی بازیگری از چوبه دار رهایی یافت هنرجوی بازیگری که در جریان درگیری پیرمردی را با چاقو به قتل رسانده بود در حالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت با جلب رضایت اولیای دم از قصاص گریخت و به پرداخت دیه محکوم شد. وی صبح دیروز از نظر جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه ایستاد.

مذاکره مرگبار «گـرگ پـیــر» در‌ بـاغ‌ مخوف!  همه ماجرا به خاطر یک «سگ» رخ داد. می خواستم یک قلاده «سگ» برای نگهبانی از باغ بخرم. تا این که «سگی» را در دست پسر ۱۱ ساله دیدم.

بخشش قاتل؛ شکرانه نجات پسربیمار قاتل پسرش اصرار می‌کرد و حاضر به گذشت نبود؛ اما وقتی پسر دیگرش تصادف کرد و دچار ضربه مغزی شد نذر کرد اگر پسرش خوب شود و به زندگی برگردد قاتل پسرش را ببخشد.

کشته شدن یک نفر در نیکشهر به دلیل انتقام گیری دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر گفت: یک نفر به علت انتقام گیری مسلحانه در جایگاه سوخت بلوار آزادی نیکشهر کشته و یک نفر زخمی شد.

جنایت در پاتوق معتادان؛ پرداخت دیه از بیت المال! خانواده مرد جوانی که از سوی قاچاقچی مواد مخدر به قتل رسیده بود، دیه او را از بیت‌المال گرفتند. به‌گزارش ایران، ۲۴ اردیبهشت سال ۸۸ مرگ مشکوک مرد ۳۷ ساله‌ای به بازپرس کشیک قتل پایتخت در یکی از بیمارستان‌ها اعلام شد.

۱۲۳۴۵آرشیو
accident
قتل در فارس,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
تیراندازی در یکی از محله های شهر اراک,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قتل یک افغان در آمریکا,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قتل جواد خلیفه لیراوی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پرستار آلمانی متهم به قتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
تیراندازی و قتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
نزاع در رفسنجان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قتل در مشهد,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قتل درزندان رجایی شهر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
متهم به قتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
قاتل زن امریکایی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
ماجرای قتل اعضای خانواده,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
قاتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
بخشش قاتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
شاید از دست داده باشید
باشگاه سایپا رسما از دشتی شکایت کرد
حق امتیاز اپل برای دوربینی روی بند اپل واچ
پلیس بین الملل کلاهبردار ۶۰ میلیاردی را دستگیر کرد
جزئیات برنامه اقدام ملی تولید مسکن/احتمال پیش‌فروش ۲۰۰ هزار واحد
سریع ترین تراکتور جهان با قدرت ۱۰۰۰ اسب بخار (+عکس)
برانکو: فیفا هست؛ مطالباتم را از پرسپولیس می‌گیرم
کشف ۲۵ کیلو گرم حشیش در سفر خانوادگی
بند عجیب در قرارداد مدافع پرسپولیس
افزایش فاصله تورمی دهک‌ها
یک جوان ۲۰ ساله ۲۰ دقیقه پس از مرگ زنده شد
الکس نوری برنامه‌های پرسپولیس را به هم ریخت/در مذاکرات استانبول چه گذشت؟
ایران جایگزین عربستان در شورای اجرایی سازمان جهانی هواشناسی شد
نکاتی جالب درباره مارکو جامپائولو سرمربی جدید میلان
قهوه موجب کاهش خطر ابتلا به ام اس می شود
ترکیب زردچوبه از پیشرفت سلول های سرطان استخوان پیشگیری می کند