صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > قتل و جنایت

قتل و جنایت

سرپوش - قتل و جنایت

کیکی به رنگ خون ! عامل جنایت مستانه ای که هنگام برگزاری جشن تولد و در یک نیمه شب ترسناک، دوستش را با ضربه کلنگی کارد به قتل رساند، درحالی گرفتار قانون شد که کیک این جشن پارتی گونه رنگ خون به خود گرفت. به گزارش خراسان، عقربه های ساعت به نیمه شب نزدیک می شد اما هنوز ماجرای جشن تولد در بولوار شاهنامه ۷۳ ادامه داشت.

قاتل فراری پس از ۳ سال در بوشهر دستگیر شد فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که ۳ سال قبل با همدستی دوست خود با شلیک گلوله فرد دیگری را به قتل رسانده و سپس متواری شده بود در چغادک بوشهر شناسایی و دستگیر شد.

رجزخوانی مرگبار پشت فرمان ! دعوای ترافیکی سرنشینان دو خودرو در بزرگراه فجر مشهد، جنایت شبانه وحشتناکی را رقم زد که از اعتراض به محل نامناسب پارک خودرو آغاز شد.

آشنایی تلگرامی به قرار مرگ ختم شد جوانی که عاشق یک زن شده بود در یک تراژدی هولناک با همدستی یکی از دوستانش شوهر او را کشت.  ساعت ۱۲ نیمه شب ۲۹ تیر امسال ، رهگذری در تماس با ماموران پلیس تهران از پیدا شدن جسد خونین مرد جوانی در خیابان پیروز شمالی اتوبان سعیدی و پشت کوره آجرپزی خبر داد .

سرنخ گروگان گیری میلیونی پایتخت در خاک ترکیه مسافر ایرانی ترکیه طراح یک گروگان‌گیری ۲۰۰ میلیونی در تهران است. همسر این مرد که به تنهایی به ایران بازگشته است وقتی پاسخ شوهرش را پشت گوشی تلفن شنید شوکه شد. تنها سرنخ این آدم ربایی مرموز در ترکیه پنهان مانده است و هیچ ردی از آدم‌رباها در خاک ایران نیست.

سمفونی مرگ در رستوران با بخشش گره خورد مطربان دوره‌گردی که در رستوران‌های جاده سولقان به ساز و آواز می‌پرداختند هرگز گمان نمی‌کردند با قتل یک جوان در رستوران، سمفونی خونینی بر پا شود.

اعدام خونسردترین قاتل سریالی تهران خونسردترین قاتل سریالی پایتخت که در سه سناریوی متفاوت دو مرد و یک زن را به قتل رسانده بود برای اثبات وفاداری به همسرش، بینی و دو گوش زن کشته شده را به او هدیه داد. این قاتل که  پس از دستگیری ادعا کرد نمی دانسته حکم قتل، قصاص است پس از سال ها زندان با دستور مقام قضایی به طناب دار آویخته شد.

پایان کابوس دختران کوچک مرد ۵۲ ساله ای که شش سال قبل در یک جنایت هولناک، زن باردار هموطنش را به طرز فجیعی به قتل رسانده بود، سپیده دم چهارشنبه گذشته در زندان مرکزی مشهد به چوبه دار آویخته شد و این گونه کابوس چندین ساله دختران کوچک مقتول که شاهد مرگ مادرشان بودند به پایان رسید.

قاتل خواهرزن در انتظار بخشش راننده تاکسی که ۹ سال قبل به جرم قتل خواهر زنش به پرداخت دیه محکوم شده بود از قضات دادگاه خواست تا او را آزاد کنند. به گزارش «ایران»، رسیدگی به این پرونده از سال ۸۹ به‌دنبال درگیری خونینی در خانه‌ای واقع در خیابان مختاری تهران شروع شد.

ردپای یک دختردردوئل مرگبار۲ قمارباز پسر جوان به خاطر دختر مورد علاقه اش در جنوب تهران خون به پا کرد. ساعت یک بامداد ۲۹ تیر امسال ، مسئولان بیمارستانی در منطقه نازی‌آباد در تماس با پلیس  از مرگ پسر جوانی خبر دادند که هدف ضربات چاقو قرار گرفته بود.

قاتل زنان بندری اجساد را مُثله می‌کرد  تحقیقات بازپرس جنایی از مرد جنایتکاری که به اتهام قتل و مثله کردن زن جوانی دستگیر شده بود، اسرار جنایت دیگری را برملا کرد. تازه‌ترین اعترافات این مرد نشان می‌دهد که او چند سال قبل زن دیگری را نیز به قتل رسانده و جسدش را مثله کرده است.

مرگ عجیب تازه‌عروس بعد از ماه‌ عسل زنی جوان در شمال غرب تهران پس از بازگشت از ماه عسل در حادثه‌ای مشکوک جان خود را از دست داد.

قتل یک زن در ایستگاه خیانت کارگر یک رستوران که به دنبال رابطه پنهانی با یک زن، دست به قتل او زده بود اصرار بر بی گناهی دارد. صبح چهارم اسفند سال ۹۵ مرد جوانی با پلیس تماس گرفت و از کشته شدن همسر ۳۰ ساله اش به نام فریبا خبر داد.  این مرد گفت :من شب کار بودم و وقتی از محل کار به خانه برگشتم و  در زدم همسرم در را باز نکرد.

چاقو می زدیم، وحشت کنند! به خاطر آن که در وجود طعمه های مان وحشت ایجاد کنیم و شهروندان نیز با دیدن صحنه های چاقوکشی از شدت ترس ما را تعقیب نکنند، ابتدا بر پیکر فرد ضربات چاقو را وارد می کردیم و سپس می خواستیم تا گوشی تلفنش را بدون مقاومت به ما بدهد!...

جزئیات دسیسه زنانه برای قتل شوهر زن جوان با همدستی پسرخاله شوهرش دست به جنایت شومی زد.  شوهر این زن کشته شد و پرونده اش دیروز تحت رسیدگی قرار گرفت. جسدی در کانال اوایل تابستان سال ۹۷ به دنبال پیدا شدن جنازه یک مرد ناشناس در کانال پاکدشت یک معمای جنایی را پیش روی پلیس قرار داد .

جزئیات مرگ زندانی فراری در خشم ۳ سرباز سه سرباز که به دلیل خشمگین شدن از فرار یک زندانی او را کشته بودند، دیروز پای میز محاکمه ایستادند. این زندانی آن قدر زیر دست و پای این سه مامور کتک خورد تا به کام مرگ فرو رفت.

اتهام قتل عمدی برای آتش‌افروزان ساختمان مجیدیه سه متهم اصلی پرونده آتش‌سوزی مرگبار مجیدیه در برابر اتهام مشاركت در قتل عمدی قرار گرفتند و پرونده آنها برای محاكمه به دادگاه كیفری یك استان تهران ارسال شد.  به گزارش جام‌جم، شامگاه سوم بهمن ۹۳ در ساختمان شش طبقه‌ای در خیابان ابوالحسنی محله مجیدیه تهران آتش سوزی رخ داد و به كشته شدن مادربزرگ و نوه‌ا

درخواست قصـــاص برای زوج مستأجر زوج جنایتکار که حدود دو ماه قبل یک مادر و دختر را در شهرستان ساوه به قتل رسانده بودند با درخواست اولیای دم یک قدم به قصاص نزدیک شدند.‌ به‌گزارش «ایران»، این مادر ۷۳ و دختر ۴۶ ساله‌اش روز ۱۳ خرداد از سوی زن و مرد مستأجرشان به طرز فجیعی کشته شدند.

زنم را در باغچه دفن کردم مرد جوان که پس از قتل همسرش جسد وی را به فیروز‌کوه برده و در باغچه خانه پدری‌اش دفن کرده بود، صبح دیروز در دادگاه کیفری استان تهران در برابر دادرسان قرار گرفت تا به پرونده این جنایت رسیدگی شود.

قتل دختر و همسر با تبر در تهران قتل دختر و همسر از سوی مردی که پس از انجام قتل، خود را حلق‌آویز کرده بود، ظهر امروز (جمعه) به پلیس اعلام شد.

۱۲۳۴۵آرشیو
قاتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قاتل فراری بوشهر,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
دعوای ترافیکی سرنشینان خودرو,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
بازداشت متهمان,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
بازداشت زن تهرانی,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
اعدام قاتل سریالی تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
حکم قصاص عامل قتل زن باردار,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
accident
قاتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قاتل زنان بندری,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
مرگ تازه‌عروس بعد از ماه‌ عسل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
اعتراف های کارگر رستوران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
بازسازی صحنه جنایت,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
پسرخاله مقتول,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
جزئیات مرگ زندانی فراری,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قتل عمدی در حادثه آتش‌سوزی مرگبار مجیدیه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قتل مادر و دختر در ساوه,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قاتل,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
قتل دختر و همسر با تبر در تهران,اخبار حوادث,خبرهای حوادث,جرم و جنایت
شاید از دست داده باشید
درباره به دنیا نیامدن
نان خورها اضافه شده‌اند!
دهکده آبی طلبکاران
فارغ‌التحصیلان کدام رشته بیکار ترند؟
آغاز اجلاس گروه هفت در فرانسه
کنایه علی ضیا به ژن خوب کار دستش داد
واژگونی اتوبوس توریستی در محور مشهد- کلات/ ۳۸ نفر مصدوم و یک کشته
جنگل‌های آمازون که ٢٠‌درصد اکسیژن زمین را تأمین می‌کند، سه هفته است در آتش می‌سوزد
تولید داروی ژن‌درمانی برای سرکوب تومور سرطان
مربی سپاهان: از شعار علیه قلعه‌نویی دل‌خور هستیم؛ ضد حملات شاهین ما را نگران کرده بود/ ویسی: بازی خوبی نداشتیم
دژپسند: سی‌سال بعد جنگ هنوز نتوانسته‌ایم نقش نفت را از اقتصاد حذف کنیم
تاسف باهنر از مشاجره بین آیت الله یزدی و آملی لاریجانی
تساوی رئال مادرید در اولین دیدار خانگی فصل/ گواردیولا مانع پیروزی شاگردان زیدان
حضور مشروط هلند در ائتلاف دریایی آمریکا در خلیج فارس
چاپ بافت زیستی در چند ثانیه