صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > گزارش سیاسی

گزارش سیاسی

سرپوش - گزارش سیاسی

لطفا تمامش نکنید؛ دانستن حق مردم است گویا این فرمایش حضرت امام دارد به فراموشی سپرده می‌شود که «مردم، ولی نعمتان ما هستند». یا فرازی از وصیتنامه سیاسی ـ الهی امام که در آن به مردم وصیت کردند؛ «نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد».

پايان رفاقت با صادق آملی لاريجانی اکنون نه انتخابات مجلس اسفندماه و نه آزادي گريس ۱ پرونده اصلي روي ميز سياسيون و صاحبنظران بود بلکه متني در فضاي مجازي منتشر شد که نامه سخنان آيت ا... يزدي را داشت که طي آن، انتقاداتي که به آيت‌ا... صادق لاريجاني و رئيس جمهور و يکي از روحانيون شده بود. البته بايد در نظر داشت آيت‌ا...

خداحافظی با ناوهای آمریکا در صورت وقوع جنگ با ایران؟ / زیردریایی های ایران در یک جنگ احتمالی تا چه اندازه می توانند خطرناک باشند؟ سباستین رابین در گزارشی تحت عنوان «خداحافظی با ناوهای آمریکا در صورت وقوع جنگ با ایران؟» در نشنال اینترست نوشت: نیروهای نظامی ایران برای مدتی طولانی در حال برنامه ریزی برای یک جنگ دریایی دفاعی در خلیج فارس بوده اند.

ثروت افسانه‌ای خانواده دبیر شورای عالی امنیت ملی زیر ذره بین افکار عمومی! ابهامات مالی درباره خانواده علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی این روزها حاشیه ساز شده است. اخباری از ثروت زیاد همسر و فرزندان شمخانی منتشر شده و اطرافيان وي در پاسخ به این شائبه‌ها گفتند با اغراض سیاسی در حال تخریب او هستند.

چرا «حسن عباسی» بازداشت شد؟/اظهارات مدیرکل حقوقی وزارت اطلاعات در خصوص حبس حسن عباسی ديروز خبر رسيد که حسن عباسي بازداشت شده است. توئيتر و کانال رسمي حسن عباسي نوشت که وي با شکايت وزير اطلاعات به علت بيان رابطه آمدنيوز و وزير اطلاعات بازداشت شد. برخي کانال‌ها و صفحات مجازي منتسب به حسن عباسي از دستگيري وي با شکايت وزارت اطلاعات خبر داده‌اند.

ابهام در تعداد امضاکنندگان بيانيه حمايت از گاندو گاندو سريال پر حاشيه‌اي بود که به قرائت گروهي از کارشناسان سياسي و رسانه‌اي در راستاي تخريب دولت و چهره محمدجواد ظريف ساخته شد و نارضايتي‌ها از آن به حدي بود که حتي برخي مقامات کشوري نيز بدان واکنش نشان دادند.

رسوایی‌های جنسی در ایران؛ از سردار زارعی تا علی محمد احمدی و عباس ملک زاده در روزهای گذشته انتشار فیلم از رابطه جنسی علی محمد احمدی و انتشار فیلم عباس ملک زاده باعث شده بحث درباره رسوایی‌های جنسی بالا گرفته است. در این گزارش به افرادی که نامشان با رسوایی جنسی گره خورده پرداخته است. در برخی موارد این اتهامات ثابت نشده است.

استقبال از شعار «دیگه تمومه ماجرا» به شیوه اصولگرایان بخشی از اصولگرایان بدون اینکه هویت سیاسی خود را منکر شوند گویا رو به خودزنی آورده‌اند. اگرچه به نظر می‌رسد بیشتر به دنبال مصادره به مطلوب و بهره‌برداری تبلیغاتی از آن هستند با این ادعا که بگویند ما هم دیگر اصولگرا نیستیم.

سایه «طبری» همچنان بر سر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام/ آملی لاریجانی به نجف مهاجرت کرد؟ دوشنبه شب، یک کانال تلگرامی از تصمیم به «مهاجرت یک مقام ارشد نظام به نجف» خبر داد. به گزارش روزنو، مهاجرت به نجف معمولا در ميان روحانيون به‌ويژه روحانيون جوان‌تر براي افزايش سطح حوزوي‌شان امري معمول تلقي مي‌شود.

حسین مرعشی: ما نگران کفایت مجلس هستیم نه رد صلاحیت ها «مقاومت‌ها جواب داده و ما در مسیر بهبودیم. احتمال دارد که بتوانیم در ماه‌های آینده از این بحران عبور کنیم و اقتصادمان شرایط مناسب‌تری پیدا کند» گوینده این جمله نه از سیاست دور است و نه از اقتصاد با این حال نسبت به آینده امیدوار است.

ایران و آمریکا؛ اصرار به حرکت روی خط‌ موازی  «آمریکا محمد‌جواد‌ظریف وزیر خارجه جمهوری‌اسلامی ایران را تحریم کرد‌.» حتی با وجود‌ تقابل و رویارویی چهل‌ساله هم خبرِ‌ تحریم وزیرخارجه جمهوری‌اسلامی ایران توسط ایالات‌متحد‌ه آمریکا باز هم خبری عجیب و غیرمنتظره است.

از پیامدهای منفی افزایش د‌خالت‌ها د‌ر حریم خصوصی مرد‌م، نارضایتی بیشتر و مشارکت کمتر د‌ر انتخابات است چند‌ی است شاهد‌ ورود‌ ‌د‌‌ستگاها و نهاد‌های مختلف به حریم خصوصی زند‌د‌گی مرد‌‌م به بهانه مختلف هستیم از نوع پوشش و آرایش د‌‌ر وسیله نقلیه شخصی تا مهمانی ها ومجالس خانواد‌‌گی و فامیلی ، چنین تضیقات اجتماعی د‌‌ر شرایطی که تنگناهای اقتصاد‌‌ی فشارهای مضاعفی را بر زند‌‌گی اجتماعی تحمیل کرد‌‌ه است، با کا

سفر هیات مرزبانی 'امارات متحده عربی' به تهران/ توضیح رئیس دفتر رئیس‌جمهور درباره حضور هیئت اماراتی در تهران هیاتی اماراتی به سرپرستی 'حمدعلی مصباح الاحبابی' فرمانده گارد ساحلی امارات متحده عربی دیروز در تهران با سردار 'قاسم رضایی' فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، دیدار و گفتگو کرده است. به گزارش عصرایران، این سفر برای نخستین بار از سال ۲۰۱۳ بدین سو انجام شده است.

چرا لیست حقوق‌های مدیران قوه قضائیه و صدا‌وسیما منتشر نمی‌شود؟ جنجال حقوق‌های نجومی خاطرتان هست؟ سروصداهای زیادی بابت پرداخت حقوق‌های خارج از عرف به مدیران و روسای برخی سازمان‌ها و نهادهای دولتی ایجاد شد. اعتماد عمومی به دولت در پی افشای فیش حقوقی برخی مدیران دولتی کاهش یافت و به این ترتیب دولت، بازنده بزرگ این افشاگری شد.

مصاف «کاملا» با ترامپ با ابزار پول‌پاشی سناتور کاملا هریس، نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ در قوی‌ترین موقعیت خود به سر می‌برد: قدرتمند و عمل‌گرا.

«دوتابعیتی‌ها» روایت جدید توهم توطئه  اگر پیگیر اخبار سیاست داخلی باشید، عبارت «مدیران دوتابعیتی» یا «تابعیت مضاعف» برای شما آشناست؛ زیرا هر از چندگاهی جنجالی با این عنوان و بیشتر از ناحیه سیاست‌مداران اصول‌گرا به پا می‌شود.

توهم‌های احمدی‌نژاد پایان ندارد به گزارش آرمان، محمود احمدی‌نژاد از معدود افرادی است که همواره دوست دارد در صدر اخبار رسانه‌ها و مقابل دوربین‌ها قرار گیرد. رئیس‌جمهور سابق ایران دست به هر کاری می‌زند تا توجهات را در ایران و جهان به خود جلب کند.

احمدی‌نژاد ،عشقش مذاکره با آمریکا بود؛ آن هم توسط خودش نه تیم هسته ای روزنامه تلگراف لندن زمانی در مقایسه‌ای بین ترامپ و احمدی‌نژاد نوشته بود که او (یعنی ترامپ) از احمدی‌نژاد هم بدتر است. احتمالا این قیاس به دلیل شباهت‌هایی بوده که گزارشگر این روزنامه بین رئیس‌جمهوری سابق ایران و فعلی آمریکا کشف کرده بود.

تلاش برای بازگشت شيخ نور به صحنه گویی نام ناطق نوری برایشان عذاب‌آور است و هر گاه نام او به میان می‌آید ناخودآگاه و بدون کوچکترین تعقلی پرونده تخریب او را باز می‌کنند و سیاه‌نمایی‌ها آغاز می‌شود. البته در این میان به‌خوبی با مردانگی و روحیات شیخ نور آشنا هستند بنابراین واهمه‌ای از شکایت ناطق نوری ندارند.

لمپنیسم سیاسی؛ از احمدی‌نژاد بی‌کلاس‌ تا شوخی‌های زننده قاضی‌پور! فرض جامعه بر این است که شخصیت‌های سیاسی در حفظ شان و ظاهر دست بالایی دارند و در این امر اهتمام ویژه‌ای می‌ورزند.

۱۲۳۴۵آرشیو
آیت الله محمد یزدی و آیت الله صادق آملی لاریجانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
آیت الله صادق آملی لاریجانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
ناوهای آمریکا,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست خارجی
ثروت علی شمخانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
حسن عباسی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
مجلس شورای اسلامی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
رسوایی‌های جنسی در ایران,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
احزاب سیاسی در ایران,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
صادق آملی لاریجانی و اکبر طبری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
حسین مرعشی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
روابط ایران و آمریکا,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست خارجی
ایست بازرسی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
دیدار قاسم رضایی و حمدعلی مصباح الاحبابی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دفاع و امنیت
حقوق‌های نجومی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
کاملا هریس,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار بین الملل
جواد کریمی‌قدوسی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
محمود احمدی نژاد,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
محمود احمدی نژاد,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
ناطق نوری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
محمود احمدی نژاد,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
شاید از دست داده باشید
یکه تازی دولت در خودروسازی
قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت مثقال طلا امروز (۹۸/۰۵/۳۰)/ قیمت طلا مجدد ۱۵۰۰ دلاری شد
فرمانده انتظامی تهران: منتشرکننده فیلم آزار سگها به‌زودی بازداشت می‌شود
استعفای لاریجانی صحت ندارد
اعتراض به رأی دادگاه بررسی پرونده قتل علیرضا شیرمحمدعلی
کاهش شمارگان کتاب‌ در ایران؛ میانگین تیراژ عمومی‌ها به ۸۰۰ نسخه رسید!
همتی:ما صادرات نفت خود را ادامه می دهیم/ثبات حاکم در اقتصاد، نشانه شکست آمریکا است
۱۸ هزار حاجی ایرانی از عربستان راهی کشور شدند
تقابل برانکو با کلوپ/الاهلی به مصاف لیورپول می‌رود
اعتراف موبایل‌قاپها به ۱۲۰۰ فقره قاپ‌زنی/ بازداشت ۱۸۸ سارق در طرح کاشف
پایان رویای حذف یارانه سه دهک
آیه یاس خواندن و منفعل بودن چاره کار نیست/ گفتمان اصلاحات ظرفیت جبران اشتباه را دارد
۲ کشته در نخستین درگیری کشمیر پس از لغو وضعیت ویژه
ارزان‌ترین خانه‌های تهران برای اجاره و خرید در کدام محله‌ها هستند؟ / سمنان رکورددار ارزانی در اجاره‌بها
تایید مذاکرات مقام‌های ونزوئلا با آمریکا از سوی مادورو