صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > گفتگو سیاسی

گفتگو سیاسی

سرپوش - گفتگو سیاسی

فلاحت پیشه : نظام نوچه‌پروری در کشور رواج یافته است / کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم نمی شوم حشمت الله فلاحت پیشه می گوید: خیلی‌ها هستند که مجلس را مزاحم می‌دانند و به همین دلیل از این‌که مجلس در رأس امور باشد، ناراحت هستند. سیاستمدار و پارلمانتاریست ۴۸ ساله، آنطور که می‌گوید تنها ۲۲ سال داشته که پایش به عرصه سیاست باز شده، آنهم با قلم زدن در روزنامه رسالت و نوشتن تحلیل های بین المللی.

پاسخ کوهکن به ادعاها درباره داشتن ویلای لاکچری/ اگر ناطق رئیس‌جمهور می شد بسیاری از مشکلات امروز را نداشتیم نماینده چهار دوره مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با برنامه دستخط، از نقش ناطق و باهنر در شهردار شدن احمدی نژاد گفت. به گزارش خبرآنلاین، مهمان این هفته برنامه دستخط، محسن کوهکن، نماینده ۴ دوره مجلس شورای اسلامی بود.

درباره اعدام‌های سال ۶۷ باید از آقای ری‌شهری سوال بپرسید/ آقای منتظری گفت اعدام‌ها در آینده برای انقلاب و نظام بد تمام می‌شود سید حسین پورمیرغفاری، ملقب به آیت‌الله سید حسین موسوی‌تبریزی، مجتهد، فقیه، پژوهشگر، نویسنده و استاد سطوح عالی حوزه، دبیر مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم است. موسوی‌تبریزی همچنین دادستان کل انقلاب در دوران امام خمینی بوده است.

ناصر ایمانی: یک مجلس اصلاح طلب بهتر از مجلسی ناشناخته است ناصر ایمانی، فعال سیاسی اصولگرا می گوید: ممکن است جریان سوم بخواهد خود را در انتخابات ریاست جمهوری محک بزنند تا بتوانند با موج‌سواری بر نارضایتی‌های عمومی آرایی به سبد خود بریزد.

زیباکلام: اصلاح‌طلبان پس از ۲۲سال نمی‌دانند چه هستند و چه می‌خواهند/ روحانی ما را با خودش پایین کشید زیباکلام فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در واکنش به سخنان دیروز کرباسچی گفت که اصلاح‌طلبان بحران رهبری دارند و بعد از ۲۲ سال هنوز استراتژی مشخصی ندارند. روزنامه سازندگی در شماره روز گذشته خود با تیتر درشت "آغاز بازسازی جریان اصلاحات" به استقبال سخنان غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران رفت.

عارف:عاملان تصمیم سال ۹۲، امروز مدعی و طلبکارند/لازم باشد برخی موضوعات را باز خواهم کرد رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: مشی اصلاح‌طلبان نقدپذیری است و ما هر نقد و انتقادی را می‌پذیریم اما حداقل انتظارمان این است که افراد باید اطلاعات و مستنداتی برای ادعاهایشان داشته باشند.

صداوسیما یک جناح سیاسی است/ دلواپسان از محبوبیت ظریف هراس دارند عبدالله‌ ناصری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، گفت: در دو دهه اخیر، هر چهره‌ای که صداوسیما بنای تخریبش را داشته، مورد توجه خاص مردم قرار گرفته است.

تحریم‌های آمریکا قطعاً بر عملکرد ظریف اثر می‌گذارد/ قصد آمریکا از تحریم وزیر امور خارجه محدود کردن حوزه عمل اوست جاوید قربان‌اوغلی، دیپلمات پیشین وزارت امور خارجه، با اشاره به تحریم ظریف گفت: با وجود اینکه فعالیت‌های آقای ظریف در ادامه کار، به‌ خصوص در ارتباطات بین‌المللی با کشورهای مختلف جهان، ممکن است دچار محدودیت‌هایی شود، تصور نمی‌کنم نظام و شرایط سیاسی ما به‌ گونه‌ای باشد که برای برون‌رفت از بحران، آقای

در خلیج فارس چه می‌گذرد؟ محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، در توییتی در واکنش به اخبار تازه ائتلاف نظامی آمریکا در خلیج‌فارس نوشت: «خلیج‌فارس رگ حیاتی و بنابراین اولویت امنیت ملی ایران است که از گذشته دور، امنیت دریانوردی را تضمین کرده است.

عماد افروغ: احسنت به مردم که می‌گویند اصلاح‌طلب، اصولگرا دیگه تموم ماجرا/ مردم دیگر فریب نمی‌خورند افروغ گفت: بعضی‌ها فکر می‌کنند که یک تشییع جنازه‌ای که برای یک هنرمند انجام می‌شود، واکنشی فرهنگی است در صورتی که در کنه قضیه می‌تواند واکنش سیاسی فرد برای اعتراض به سیاست‌زدگی و سیاست‌زدایی باشد.

قالیباف با احمدی نژاد ائتلاف کند، حمایت اکثریت قاطع اصولگرایان را از دست می دهد انتشار توئیت وحید یامین‌پور مجری اصول‌گرای صدا وسیما که در آن مدعی دیدار محمد باقر قالیباف با محمود احمدی‌نژاد شده، کافی بود تا رسانه‌ها در سطحی گسترده این موضوع را مورد توجه قرار دهند.

فیاض زاهد: روحانی با اهرم«گفت‌وگو» فشارها را كاهش دهد جامعه در حوزه‌های مختلف دچار مسائل و مطالباتی است که وعده آن را از دولت گرفته، اما هر روز بیش از روز گذشته نسبت به تحقق این وعده‌ها احساس یاس و ناامیدی می‌کند.

روایتی از نحوه برخورد امام با دادگاه‌های خلخالی/ آیت‌الله بهشتی موافق احکام اعدام‌ خلخالی بود؟ رئیس وقت سازمان قضایی نیروهای مسلح در دوران جنگ و عضو سابق مجلس خبرگان رهبری گفت: اجرای برکناری آقای خلخالی توسط شهید قدوسی انجام شد. اما مانند امروز نبود که برای برکناری حتما برچسبی به کسی زده شود. کاملا محترمانه بود و کسی تا آن موقع مسئولیت داشت بعد دیگر نداشت.

بهزاد نبوی به شورای نگهبان: برای اصلاح‌طلبان فرش قرمز پهن کنید بهزاد نبوی می‌گوید: شورای نگهبان این دوره باید فرش قرمز پهن کند، چون در این شرایط فعلی انتخابات پرشور، برای حفظ امنیت ملی ضروری است.

احمد توکلی:شکم سیر هم بدون آزادی نارضایتی می‌آورد/مردم می‌فهمند که ما اسلام را پله قرار داده‌ایم احمد توکلی  حالا بعد از حضور چندین دوره در مجلس، سرگرم مبارزه با فساد در سازمان مردم نهاد «دیده بان شفافیت و عدالت» است. این اما مانع از آن نیست که نسبت به حوزه‌های دیگر هم اشراف یا انتقادی نداشته باشد و البته برای رفع آنها راهکاری هم پیشنهاد ندهد.

بیرون از مجلس باشم، درآمدم بیشتر است/ اجاره‌بهای مسکن در یک سال گذشته ۴۰ درصد افزایش یافت/ کاظم دلخوش، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: نرخ مسکن طی یک سال گذشته تا سه برابر افزایش یافت، اما اجاره‌بها ۴۰ درصد افزایش داشت. کاظم دلخوش، نماینده صومعه‌سرا و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین گفت: وام مسکن در حال حاضر مخصوصاً برای جوانان جوابگو نیست.

احمدی‌نژاد: رنگ موهایم با ترامپ فرق می‌کند، مثل او هم پولدار نیستم رئیس دولت های نهم و دهم در گفت و گو با هفته نامه آمریکایی نیشن در مورد شباهتش با ترامپ گفت: من هم رنگ موهایم با او فرق می کند هم اینکه پولدار نیستم.

واکنش موسوی لاری به ادعای پورمحمدی درباره خودسرانه نبودن قتل‌های زنجیره‌ای/احمدی‌نژاد چراغ سبزهایی دریافت کرده/پرستو پدیده زشتی است وزیر کشور دولت اصلاحات می‌گوید: در قتل‌های زنجیره‌ای ما نفهمیدیم که چقدر آن خودسر بود و یا اینکه اصلا خودسر نبود. آنچه مسلم است قتل‌های زنجیره‌ای منجر به عزل وزیر اطلاعات وقت شد. اگر خودسرها بودند لازم نبود که به این شکل با آن برخورد شود.

ظریف: دلار سلاح جنگ اقتصادی آمریکا شده است/ ما بر تنگه هرمز کنترل داریم وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، دلار را سلاح جنگ اقتصادی آمریکا علیه مردم عادی کشورها دانست و گفت: بسیاری از کشورها حتی متحدان آن هم در حال کنار گذاشتن دلار از چرخه مبادلات خود هستند.

رهامی: با مشاوران رهبری ارتباط داریم/ فعلا نباید خرج‌ اصلاح‌طلبان را از اعتدالیون جدا کنیم محسن رهامی، از اعضای شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان تاکید دارد نباید اشخاص حقیقی رأی و وزنی یکسان با دبیران کل احزاب در این شورا داشته باشند. او از دیدارها با رهبری، برخی اصولگرایان و شورای نگهبان برای تسهیل حضور اصلاح طلبان در انتخابات هم روایت کرد.

۱۲۳۴۵آرشیو
حشمت الله فلاحت پیشه,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
محسن کوهکن,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
آیت‌الله سید حسین موسوی‌تبریزی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
ناصر ایمانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
صادق زیباکلام,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
محمدرضا عارف,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
عبدالله‌ ناصری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
جاوید قربان‌اوغلی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست خارجی
وضعیت منطقه خلیج فارس,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دفاع و امنیت
عماد افروغ,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
ناصر ایمانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
علی رازینی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
بهزاد نبوی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
احمد توکلی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
کاظم دلخوش,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
محمود احمدی نژاد,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
عبدالواحد موسوی‌لاری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
محمد جواد ظریف,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست خارجی
محسن رهامی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
شاید از دست داده باشید
حریق هتلی در اوکراین با ۱۸ کشته و زخمی
پخش زنده بازی تیم‌ملی والیبال بانوان در شبکه ایران اینترنشنال
ویرانه‌ای در یزد که ۲۰۰ دانش‎آموز دارد!
دستورالعمل صدور جواز استخراج رمز ارزها به‌زودی نهایی می‌شود
اعلام محل دقیق قطع فیبرهای نوری شرکت اینترروت در ششم تیرماه ۹۸
سامسونگ اسمارت‌فون‌های سری گلکسی M را با ۳ عضو جدید به‌روز می‌کند
اعلام زمان آغاز اردوی جدید شاگردان ویلموتس/پیام ویلموتس به مناسبت آغاز فصل جدید لیگ برتر
محکومیت ۴ میلیاردی تراکتور
توضیحات تهیه‌كننده خندوانه درباره شروع پیش تولید ساخت فصل هفتم
معمای مرگ مرموز در جزیره
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس: حذف ۴ صفر با تورم ۴۰ درصدی فعلی جایز نیست / این طرح درد مردم را مضاعف می‌کند
برنامه ساعتی بازگشت حجاج تغییر کرد/ تاخیر در رساندن مسافران به فرودگاه عربستان
احضار چند مسئول در پی تلف‌ هفت قلاده توله‌ببر در باغ وحش مشهد
وزیر اسرائیلی متهم به فساد استعفا داد
رونمایی از اولین مستند به تهیه‌کنندگی اوباما