صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > گفتگو سیاسی

گفتگو سیاسی

سرپوش - گفتگو سیاسی

هاشمی طبا: جنگ اقتصادی با نااميدی خودكشی است نامزد انتخابات ۹۶ از جمله با سابقه‌ترین سیاستمداران حال حاضر محسوب می‌شود و از ابتدای انقلاب در مناصب مختلفی به ایفای نقش پرداخته است.

سیدرضا اکرمی: برخی به دنبال گروكشی از وضعيت موجود هستند در حالی که دولت حسن روحانی در ماه‌های پایانی سال گذشته با چالش‌های مهم اقتصادی و بین‌المللی مواجه شده بود در ماه ابتدایی سال جدید به یکباره با بحران سیل نیز مواجه شد که هزینه‌های زیادی روی دست دولت گذاشته است.

برنامه‌ریزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب برای ورود به مباحث انتخاباتی/ توقف فعالیت‌های استانی «جمنا» به دلیل سیل نایب رئیس «جمنا» از برنامه‌ریزی این جبهه برای ورود به مباحث انتخاباتی خبر داد و گفت: دلیل عدم ورود «جمنا» به بحث انتخابات شرایط کشور این است که امسال برخی استان‌ها درگیر سیل بودند و جبهه مردمی نیروهای انقلاب درگیر کمک‌رسانی به آنان بود.

بحث انتخابات تاکنون در شورای عالی سیاست‌‌گذاری مطرح نشده است/ اصلاح‌طلبان قصد تحریم انتخابات را ندارند دبیرکل حزب ایثاگران اصلاح‌طلب گفت: تاکنون مباحث مربوط به چگونگی ورود اصلاح‌طلبان به انتخابات در شورای هماهنگی و شورای عالی سیاست‌گذاری مطرح نشده است.

محمدرضا تاجیک: اصلاح‌طلبی به عمارتی نو نياز دارد در نشستی تحت عنوان «آسیب شناسی جریان اصلاحات» به بررسی ضعف‌ها و آسیب‌هایی پرداخته شد که جریان اصلاحات از آن ضربه می‌خورد و تضعیف می‌شود، به‌ویژه رفتارهای بدون برنامه‌ای که با رسیدن به کرسی قدرت از سوی برخی اعضای این جریان قابل نقد است.

عبدالله ناصری: «انتخابات مشروط» موضع اصلاح‌طلبان باشد عبدالله ناصری عضو شورای مشورتی رییس دولت اصلاحات و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با «آرمان» می گوید: من علی‌الاطلاق به حضور مشروط پایبند هستم، اما نه با آن جزئیات یا راهکارهای دیگری مثل ادغام احزاب در یکدیگر یا اینکه جریان اصلاح‌طلب از کنار حوادث تند اجتماع بگذرد و سر خود را پایین بیندازد که برخو

پیرمحمد ملازهی: ساخت دیوار در مرز ایران و پاکستان اشتباه است مطابق برنامه تعیین‌شده، عمران‌خان، نخست‌وزیر پاکستان در نخستین سفر خود به ایران روز گذشته وارد فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد شد و مورد استقبال رسمی استاندار و مقامات محلی خراسان رضوی قرار گرفت.

دولت در گوشه رینگ گیر کرده است/ افراطیون برای انتخابات مجلس مشغول هستند یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب بیان کرد: باتوجه به شرایطی که امروز در کشور وجود و برآیند جامعه این است که هر دو جریان سیاسی ناکارآمد هستند باید نگران نتایج انتخابات بود.

تهران دروازه ورود پاکستان به بازار اروپا است عمران خـــــــان، نخســـت وزیــــر پاکستان قرار است فردا در سفری دو روزه عازم ایران شود. برای تحلیل ابعاد و پیامدهای سفر مقام عالی رتبه پاکستانی به تهران با ماشالله شاکری، سفیر سابق ایران در اسلام آباد گفت‌وگو کردیم.

فریده اولادقباد: عدم تصویب لایحه زنان عقب افتادگی را ثابت کرد فریده اولادقباد نماینده مجلس می گوید: رأی منفی به لایحه افزایش تعداد زنان مجلس شورای اسلامی نشان داد که بین شعار و عمل به چه میزان در مجلس شورای اسلامی فاصله افتاده است. این مسأله نشان می‌دهد نسبت به تقویت عناصر توسعه ‌یافتگی جدی‌تر باشیم.

ناصری: قوه مجریه در گوشه رینگ گیر کرده است یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب بیان کرد: باتوجه به شرایطی که امروز در کشور وجود و برآیند جامعه این است که هر دو جریان سیاسی ناکارآمد هستند باید نگران نتایج انتخابات بود.

ابتکار: موافق تحریم انتخابات نیستم، باید امیدوار باشیم معصومه ابتکار گفت: جریانات اصلاحات‌ در عین حال که نقدهای منصفانه خود را درباره کارهایی که باید انجام می‌شد و نشد، بیان می کنند، باید درباره محدودیت ها و مشکلات دولت حرف بزنند و دستاوردها و پیشرفت‌های این دوره را برای مردم بگویند.

رحیمی: تلاش برای منتفی کردن CFT و پالرمو موضع دشمنان را تقویت می‌کند یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش برای منتفی کردن کنوانسیون‌های مطرح در مجمع تشخیص موضع دشمنان را برای اعمال فشار بیشتر بر ایران تقویت می‌کند.

واعظی آشتیانی: اصولگرايان به وحدت نمی رسند با وجود انتقادات ریز و درشتی که در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و بین‌المللی رخ می‌دهد، اما اخبار و حوادث سیلی که از ابتدای سال جاری در اکثر استان‌های کشور جاری شده هنوز بیش از سایر موضوعات پیش روی افکار عمومی قرار دارد.

گزینه‌هایی برای سخنگویی دولت! علی‌محمد نمازی در گفت‌وگو با آرمان:‌ ربیعی و واعظی سخنگویان خوبی نخواهند بود. دولت دوازدهم مدت‌هاست که از وجود سخنگو و ارتباط سازنده و مثبت با رسانه‌های جمعی و مردم محروم است.

جنیدی: موضوع اف‌ای‌تی‌اف نباید تحت تاثیر خبرهای یومیه‌ قرار بگیرد معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: همه اعم از رسانه‌ها، دولت، مجلس و مجمع کمک کنند تا فضا را دربار اف ای تی اف کارشناسی نگه دارند نه سیاسی. در چنین فضایی اتفاقا به نظر من عاقلانه‌تر و منطقی‌تر تصمیم گرفته خواهد شد.

محمدصادق جوادی‌حصار: «چماق فتنه» برای حذف رقيب نباشد سایت‌های دلواپسان در گزارشی با اشاره به‌نظرات جدید سعید حجاریان، فعال سیاسی اصلاح‌طلب این جریان سیاسی را به زمینه‌سازی برای آنچه فتنه می‌خواند، متهم کردند.

محسن غرویان: گفتمان اعتدال پايان پذيرد؛ مردم سرخورده‌تر می شوند گفتمان اعتدال که پس از گفتمان «رادیکال- پوپولیسم» احمدی‌نژاد روی کار آمد این روزها در سراشیبی عمر خود قرارگرفته و آینده آن در وضعیت مبهمی است.

عباس عبدی: تداوم حمایت از سپاه بستگی به تجدیدنظر این نهاد نسبت به انتقادات دارد عباس عبدی، تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به تشدید تنش بین ایران و آمریکا گفت: اینکه سپاه فکر کند با فشاری که ترامپ آورده و سیاستی که او اتخاذ کرده می‌تواند از این موضوع استفاده و همه را پشت خود بسیج کند، تصور می‌‌کنم برداشت نادرستی است و به نتیجه نمی‌رسد.

واعظ آشتیانی: اصولگرایان تحلیل جامعی از جامعه ندارند/ اصلی‌ترین رقیب همه گروه‌های سیاسی مردم هستند امیررضا واعظ آشتیانی، فعال سیاسی اصولگرا گفت: اصلاح‌طلبان که مدعی هستند موفقیت دولت دوازدهم با مشارکت آنها بوده است، بیشتر زیر تیغ دید مردم هستند و مردم امروز مسائل سیاسی و اقتصادی کشور را هم از چشم آنها می‌بینند. حاشیه امنیت اصولگرایان به مراتب بیشتر از آنها است.

۱۲۳۴۵آرشیو
سید مصطفی هاشمی‌طبا,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
سیدرضا اکرمی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
مهدی چمران,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
جواد امام,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
محمدرضا تاجیک,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
عبدالله ناصری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
پیرمحمد ملازهی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست خارجی
عبدالله ناصری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
ماشالله شاکری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست خارجی
فریده اولادقباد,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
عبدالله ناصری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
معصومه ابتکار,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
علیرضا رحیمی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
امیررضا واعظی آشتیانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
علی‌محمد نمازی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دولت
لعیا جنیدی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دولت
محمدصادق جوادی‌حصار,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
محسن غرویان,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
عباس عبدی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
امیررضا واعظ آشتیانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
شاید از دست داده باشید
سازوکار اینستکس پیشرفت خوبی دارد/ به توافق هسته‌ای پایبندیم
انتظار سفر به مریخ طولانی‌تر شد!
نتانیاهو: روستایی در جولان را به نام ترامپ نامگذاری می‌کنم
پاراوزنه‌بردار جوان ایران ۴ سال محروم شد
استفاده از VAR در فینال لیگ قهرمانان آسیا
شاهین شهرداری بوشهر و گل‌گهر سرجان لیگ برتری شدند/ شهرداری ماهشهر سقوط کرد
بازیگران نمایش «شاه ماهی» تکمیل شدند
آخرین خبرها از سریال رمضانی «برادر جان» با بازی علی نصیریان
«ویدیوچک» روی آنتن شبکه ورزش
نماینده مجلس: روش‌های متفاوتی برای فروش نفت داریم
چرا سه برنامه حسن‌ روحانی پیاپی برهم خورد؟
انتخاب رشته دوره دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد
عربستان سعودی ۳۷ نفر را به جرم فعالیت «تروریستی» اعدام کرد
خسارت ۷۰ میلیاردی سیل به پایگاه‌های میراث ملی و جهانی/ تَرَک عمیق در بند میزان
دانشگر بازی با الدحیل را از دست داد