صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > گفتگو سیاسی

گفتگو سیاسی

سرپوش - گفتگو سیاسی

فریدون مجلسی: اردوغان با كشورگشايی تركيه را نابود می‌كند حمله ارتش ترکیه به شمال سوریه با واکنش‌های بین‌المللی گسترده‌ای همراه بوده است.

مجید انصاری: نظر شورای نگهبان تایید پالرمو است مجید انصاری عضو مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه نظر اعضای مجمع درباره پالرمو روشن است گفت: دوستان دبیرخانه مجمع مصلحت را در مسکوت گذاشتن پالرمو می‌دانستند. به گزارش جماران، با آنکه یکسال از ارسال قانون پالرمو به مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌گذرد، اما هنوز تکلیف آن از سوی مجمع مشخص نیست.

عضو حزب موتلفه: پهپاد آمریکایی را ارتش منهدم کرد نه سپاه/ احمدی‌نژاد سر همه کلاه گذاشت عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به مشی مبارزاتی امام خمینی(س) و ابراز این که امام با دستور صریح حضرت ولی عصر(عج) انقلاب را شروع کرد، افزود: چه شد که امام جمهوری اسلامی را تشکیل داد و گفت سه مرحله دارد؟ مرحله اول اسلامی شدن کشور، مرحله دوم کشورهای اسلامی و مرحله سوم جهانی شدن است.

فلاحت‌پیشه: پالرمو قابل بازگشت به شورای نگهبان نیست/ وارد لیست سیاه اف‌ای‌تی‌اف نخواهیم شد فلاحت‌پیشه گفت: چون شورای نگهبان لایحه پالرمو را به صورت صریح رد نکرده است و فقط ایرادهای هیات نظارت را ابلاغ کرده است، این لایحه بعد از پایان مهلت قانونی بررسی آن در مجمع تشخیص و نظر ندادن این نهاد، عملا تبدیل به قانون شده است.

خوش‌چهره: هر جا به رأی مردم نیاز داشته باشند، پول میان مردم توزیع می‌کنند محمد خوش‌چهره، اقتصاددان، درباره سیاست‌های مربوط به یارانه‌ها گفت: در مجلس هفتم مخالف پرداخت یارانه بودم و تا زمانی که در مجلس حضور داشتیم اجازه ندادیم هدفمندی یارانه‌ها تصویب و اجرا شود.

محمدجواد لاریجانی: پرونده‌ «طبری‌پور» در مسیر خوبی پیش می‌رود/ موافق حضور بانوان در ورزشگاه هستم محمدجواد لاریجانی می‌گوید: مسیر بررسی پرونده آقای اکبر طبری‌پور در حال انجام است و هیچ خط قرمزی در این باره وجود ندارد.

امام جمعه اسالم: مهم‌ترین و خطرناک‌ترین تهدید ما غفلت مسئولان از مردم است محمدجواد باقری، امام جمعه اسالم، گفت: شوخی‌هایی که با بعضی طلبه‌ها داریم و می‌گوییم مثلا فلانی خیلی علمایی است، یعنی وقتی با او حرف می‌زنیم خیلی خشک سلام می‌کند... یک اصطلاحات خاصی برای خودشان دارند و یک دفتر و دستکی راه می‌اندازند... اینها را جمع کنید! الان نسل جوان به دنبال چنین چیزهایی نیست.

اشرفی‌اصفهانی:بازگرداندن اعتماد مردم سخت شده است در شرایطی که جریان‌های سیاسی در حال آماده‌سازی خود برای حضور در انتخابات مجلس هستند اما زندگی مردم جامعه همچنان با چالش‌های جدی مواجه است. دولت آقای روحانی نیز بیش از آنکه انرژی خود را معطوف به حل مشکلات داخلی کند درگیر شخصیت غیرقابل پیش‌بینی مانند ترامپ شده است.

غلامعلی جعفرزاده: اعترافاتی که از تلویزیون پخش می‌شود، حکم دادگاه ندارد غلامعلی جعفرزاده، نماینده مجلس، گفت: نمی‌توانم پیش‌قضاوتی کنم که شورای نگهبان چه نظری درباره طرح ممنوعیت ضبط و پخش اعترافات در صداوسیما خواهد داد، اما این طرح نه خلاف شرع است و نه خلاف قانون اساسی، بلکه زمانی که می‌گوییم آبروی افراد حفظ شود در راستای شرع است.

توضیح لاریجانی درباره پیام عربستان و پاسخ ایران رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ ابتکاری در عرصه سیاست خارجی از آمریکایی‌ها ندیدیم، از ایجاد نظام امنیتی جدید در منطقه استقبال کرد.

احمدی نژاد: درباره آمریکا فوت کوزه‌گری را بلدم اما نمی‌گویم گفتگو با محمود احمدی‌نژاد، رئیس‌جمهور سابق ایران روز شنبه ۲۸ سپتامبر توسط آرش عزیزی خبرنگار ارشد ایندیپندنت انجام گرفته است.

مطهری:این قبیل نظرات مراجع ضرورت اجرا ندارد علی مطهری: این قبیل نظرات مراجع ضرورت اجرا نداردانتقاد فقها متوجه متصوفه است نه عارفان واقعی. هنوز جنجال عدم اکران فیلم رستاخیز به دلیل مخالفت برخی مراجع به پایان نرسیده که ساخت فیلم «مست عشق» هم با فتوای برخی مراجع با اما و اگرهایی همراه شده است.

هاشم‌زایی: منتظر تخریب بیشتر اصلاح‌طلبان باشید/ اصولگرایان به دنبال سناریوهایی برای کاهش مشارکت مردم در انتخابات هستند عبدالرضا هاشم‌زایی، نماینده اصلاح‌طلب مجلس، گفت: امسال سال انتخابات است و باید منتظر تخریب بیشتر علیه اصلاح‌طلبان بود.

انتخاب مديران ضعيف عمدی و آگاهانه است فرصت‌طلبی، نفوذ، دیوانسالاری بیمار و از همه مهمتر فاصله‌گرفتن زندگی برخی مسئولان با آحاد جامعه زمینه‌ساز افزایش پرونده‌های فساد اقتصادی و مطرح‌شدن نام آقازاده‌ها در این پرونده‌ها شده است.

سردار جلالی: «پدافند سایبری» را قبل از آمریکا راه‌اندازی کردیم رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه برای اولین بار در سال ۹۰ موضوعی به نام «پدافند سایبری» را در دنیا ابداع کردیم، گفت: حتی قبل از آمریکا پدافند سایبری را ابداع کردیم در حالی که امریکایی‌ها دنبال امنیت سایبری بودند، ما دفاع سایبری را طراحی کردیم.

لاریجانی: الان بدترین زمان برای مذاکره با آمریکاست/ برجام را کنار بگذاریم و در وضعیت صفر-صفر با اروپا مذاکره کنیم محمدجواد لاریجانی می‌گوید الان بدترین زمان برای مذاکره با آمریکاست و اساساً نباید با آنها وارد مذاکره شویم چرا که برای کشور هیچ فایده‌ای ندارد بلکه ضرر هم دارد. اما او برای مذاکره با اروپایی‌ها پیشنهاد جالبی ارائه می‌کند.

ظریف: پمپئو نمی‌تواند با من دیدار کند/ می‌بایست درباره چیزی مذاکره کنیم که دائمی باشد/ اطمینان ندارم که می‌توانیم مانع از وقوع جنگ شویم اما... وزیر امورخارجه کشورمان تاکید کرد که ایران تنها در شرایطی با آمریکا مذاکره خواهد کرد که آنچه به دست می‌آید، دائمی باشد نه اینکه بعد از مدتی نامعتبر شود.

عباس ملکی: اشغال سفارت آمريكا توجيه نداشت روابط ایران و آمریکا از ابتدا تاکنون دارای فراز و نشیب‌های بسیاری بوده است. در مقطعی از زمان نگاه برخی از ایرانیان به ایالات متحده به‌عنوان قدرت سوم و سدی در برابر نفوذ و دخالت‌های همه‌جانبه انگلیسی‌ها و روس‌ها در شمال و جنوب ایران بود.

ضعف‌اعتدال را به پای اصلاح‌طلبان نمی توان گذاشت شاید در نخستین روزهای سال از هر کس پرسیده می‌شد که مهم‌ترین رویداد سال ۹۸ چه خواهد بود به انتخابات حساس اسفندماه اشاره می‌کرد.

ظریف: آغازگر جنگ پایان‌دهنده آن نخواهد بود وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر این که ایران شروع کننده جنگ نخواهد بود، اخطار داد اطمینان دارم هرکسی که آغاز کننده جنگ باشد، کسی نیست که آنرا پایان ميدهد.

۱۲۳۴۵آرشیو
فریدون مجلسی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,خاورمیانه
مجید انصاری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
ابوالفضل توکلی بینا,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
حشمت الله فلاحت پیشه,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
محمد خوش‌چهره,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
محمدجواد لاریجانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
محمدجواد باقری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
محمد اشرفی‌اصفهانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
غلامعلی جعفرزاده,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
علی لاریجانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
محمود احمدی نژاد,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
علی مطهری,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
عبدالرضا هاشم‌زایی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,مجلس
امیررضا واعظ‌ آشتیانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
سردار جلالی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,دفاع و امنیت
محمدجواد لاریجانی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,اخبار سیاسی ایران
محمدجواد ظریف,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست خارجی
عباس ملکی,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست خارجی
اسماعیل گرامی مقدم,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,احزاب و شخصیتها
گفتگوی ظریف با سی بی اس,اخبار سیاسی,خبرهای سیاسی,سیاست خارجی
شاید از دست داده باشید
حمله نظامی به ايران منافع ملی هيچ كشوری را تامين نمی‌كند
ابلاغ دستورالعمل اخذ حداکثر ۱۲ واحد درسی برای دانشجویان دکتری تخصصی غیرپزشکی
سفر مشاور نخست‌وزیر ژاپن به تهران برای پی‌گیری ابتکارات آبه
همدان «کلانشهر» شد
توضیحات سخنگوی قوه قضاییه در مورد علت تغییر عنوان اتهامی متهمان پرونده محیط زیستی‌ها
۷ تکنولوژی نگران کننده مبتنی بر هوش مصنوعی که باید به اثرات منفی آن‌ها توجه داشت
درخشش ایرانی‌ها در مسابقات جهانی اختراعات انگلستان
ویزای آمریکا یا اروپا بگیرید و به عربستان سفر کنید
خرید گوشت قرمز از دامداران داخلی در دولت روحانی ۴۲ درصد کاهش یافت
بازیگران زن ایرانی که منافق شده‌اند!
این کندو با همه کندوهایی که دیده اید، فرق دارد!
۱۵ حقیقت جالب درباره آداب و رسوم عجیب کشورهای مختلف دنیا
شاخص بورس ۶۳۱۹ واحد افت کرد
بایدن: ترامپ به شرکایمان یعنی نیروهای دموکراتیک سوریه خیانت کرده / او به عنوان فرمانده کل قوا شکست خورده
«‌سابیتی» با ۱۴٠ هزار تن نفت خام تا ۹ روز آینده وارد بندرعباس می‌شود