صوت و فیلم گزارش تصویری کاریکاتور
کافه سیاست > مصاحبه هنری

مصاحبه هنری

سرپوش - مصاحبه هنری

ناگفته‌های کمال تبریزی از یک جلسه بازجویی تا حکایت سینمای کوته‌بین "در جلسه‌ای در خانه سینما از ما پرسیدند چرا قیمت دستمزدهای بازیگران فیلم شما اینقدر بالاست و شما باعث تغییر دستمزدها شدید.

فرجاد: پس از ۲۰ سال با پدرم هم بازی شدم/ «برادرجان» سانسور نداشت بازیگر سریال «برادرجان» از تجربه همبازی شدن با پدرش پس از ۲۰ سال در این سریال گفت.

گفت‌وگوی خواندنی با «دنزل واشنگتن» درباره زندگی، سینما و شهرت دنزل واشنگتن دو اسکار برده و در کلی فیلم معتبر و پر سروصدا بازی کرده. این روز‌ها بیشتر از آن که به سینما فکر کند، خودش را درگیر خانواده و دلبستگی‌های شخصی اش کرده، اما همچنان حضور پررنگی بر پرده سینما دارد و حتی در فیلم‌های متوسط نقش‌های تاثیرگذاری بازی می‌کند.

ایفای نقش جدی در فیلم کمدی بسیار سخت است/حضورم در پالتو شتری راه رفتن روی لبه تیغ بود بازیگر فیلم پالتو شتری گفت: وقتی شما به عنوان بازیگر ملزم هستید در فیلمی کمدی با ریتم تند نقشی خونسرد را بازی کنید حفظ ریتم کار سخت و البته مهمی می‌شود که همین چالش بزرگی پیش روی شما می گذارد.

«میترا استاد» عاشق بازیگری بود اطلاعات زیادی از سرگذشتش در دست نیست. خبرها ملغمه‌ای است از قضاوت و شعارها و حرف‌هایی که یکی به قاتل می‌زند، یکی به قربانی. هیچ‌کس نمی‌داند در این سال‌ها چه بر سر آرزوهای «میترا» آمده که باعث شد بازیگری را رها کند و برود دنبال سیاست.

خواننده موسیقی سنتی را مجبور به پلی‌بک می‌کنند حمیدرضا نوربخش می‌گوید ما در موسیقی سنتی چیزی به نام نمایش نداریم اما تلویزیون خواننده موسیقی سنتی را مجبور به پلی‌بک می‌کند و نتیجه‌اش نمایشی مضحک است. هنر را رسانه‌ها به مخاطبان معرفی می‌کنند. یکی از مهمترینِ این رسانه‌ها در کشور ما تلویزیون است که زیر نظر سازمان صدا و سیما اداره می‌شود.

مهدی پاکدل: تلویزیون به هنرمندان خود بی‌اعتماد است نادیده‌گرفتن دیگران کار دیکتاتور مابانه‌ای است هیچ‌کس رنج‌های اصغر فرهادی را ندید. از پیرمردی که پشت چارچوب در نشسته عذرخواهی می‌کنند. دقایقی قبل از پیرمرد خواسته‌اند که کمی آن‌طرف‌تر بایستد تا چارچوب برای عکاسی خالی باشد.

رضا یزدانی: شخصیت مهراد به روحیات خودم خیلی نزدیک بود/ مردن مهراد ایراد داستان است رضا یزدانی با بیان اینکه جایگاه یک هنرمند را مردم مشخص می‌کنند، گفت: شخصیت مهراد به روحیات خودم خیلی نزدیک بود و نقش ویژه‌ای به شمار می‌آمد. به طوری که بعد از گریم و پوشیدن لباس کاراکتر وقتی در آینه به خودم نگاه می‌کردم، کاملا از رضا یزدانی جدا می‌شدم.

چاوش شازده نیست حسام منظور بازیگر سریال برادر جان: مدل سبیل و موی حسام منظور در سریال برادرجان همان است که در بانوی عمارت می‌دیدیم، خودش هم به شهروند می‌گوید که تمایلی به تغییر زیاد چهره‌اش از یک سریال به سریال دیگر ندارد؛ مگر این‌که ضرورت ایجاب کند.

از مقایسه‌‌ شدن‌ با «ماه‌عسل» نه‌ خوشحال‌ می‌شوم‌ نه‌ ناراحت «اختیاریه» عنوان برنامه‌ای محصول شبکه پنج سیماست که از چندماه پیش روی آنتن رفت. «اختیاریه این‌روزها در قالب ویژه‌برنامه افطار این شبکه به روی آنتن می‌رود. تهیه‌کننده و مجری «اختیاریه»، آقای سید‌مرتضی فاطمی است.

گفت‌وگو با جوان تیراندازی که در برنامه عصر جدید کشف شد و قرار است به تیم ‌ملی بپیوندد تیراندازی در حد تیم ملی! این استعدادی بود که در برنامه عصر جدید کشف شد و حالا با وجود راه نیافتن به مرحله نیمه‌نهایی این برنامه تلویزیونی، توسط فدراسیون تیراندازی زیر نظر گرفته شده تا در آینده یکی از ملی‌پوشان پرامید ایران باشد.

ماجرای رفاقت مهدی خالدی و علی زاهدی و سر کار گذاشتن بدیع‌زاده در قطار آنچه مهدی خالدی (نوازنده صاحب سبک ویولن) را از دیگر هم‌نسلانش متمایز کرده، شیوه نوازندگی اوست. می‌توان گفت مهدی خالدی پس از حسین یاحقی و ابوالحسن صبا، سومین سبک شاخص ویولن نوازی ایرانی را پدید آورده است.

عده‌ای برای ایرانی بودنم رای دادند آهنگ «ناب» ساخته‌ علی پهلوان، خواننده و آهنگساز ایرانی در روزهای گذشته از میان  ۱۹هزار شرکت‌کننده در ‏مسابقه‌ بین‌المللی آهنگسازی در آمریکا برنده‌ بخش آرای مردمی شد.

آناهید آباد: گروهی عمدا نمی‌خواهند مردم فیلم‌های آگاهی‌بخش تماشا کنند آناهید آباد معتقد است که چرخه اکران سینمای ما ناسالم، بی‌درایت و بی‌مدیریت و برخلاف چهره‌ای است که در دنیا از سینمای ایران می‌شناسند. در این مسیر گروهی عمدا نمی‌خواهند مردم فیلم‌های آگاهی‌بخش تماشا کنند.

کامبیز دیرباز: برایم مهم است نقشی که بازی می‌کنم توده مردم را نمایندگی کند/ طرفدار سینمای قصه‌گو هستم دیرباز با بیان اینکه مدت‌ها منتظر بودم که در سینما جایگاه سفتی پیدا کنم تا انتخاب کننده باشم ولی در این ۲۰ سال هرچه جلوتر آمدم به این نتیجه رسیدم که ذاتا پوزیشن بازیگر انتخاب شونده است، گفت: بضاعت فیلم‌نامه‌هایی که دست من رسیده، همین‌ها بوده و من تمام سعی و تلاش خود را کرده‌ام که آنها را از حالت فا

ساخت شهرزاد ۴ کاملاً منتفی شد/ سریال‌های ویژه ماه مبارک رمضان را دوست دارم بازیگر سریال شهرزاد گفت: ساخت فصل چهارم سریال شهرزاد به طور کامل منتفی شده است. تا آنجایی که من شنیده و می‌دانم حسن فتحی در فکر ساختن شهرزاد نیست و به دنبال داستان و سریالی دیگر است تا آن را تولید کند.

جان اسنو مانع بزرگ دوبله سریال بود سریال بازی تاج و تخت که ایده آن از‌ سال ٢٠٠٦ شکل گرفت، در این سال‌ها طرفداران زیادی در ایران و جهان پیدا کرده و حالا درست در دقیقه نود و روزهایی که پخش فصل ٨ به‌عنوان فصلی نهایی آن شروع شده است، حامد عزیزی، صداپیشه و گوینده رادیو ایرانی به سفارش رسانه نماوا مدیریت دوبله این پروژه را برعهده گرفته اس

سینما بسیار بی‌رحم است / کنار رفتن بازیگران قدیمی تنها به بازیگران ایرانی مربوط نمی‌شود مهشید افشارزاده که از دهه ۶۰ تا اواخر دهه ۸۰ در محصولات سینمایی بسیاری ایفای نقش کرد پس از دو سال دوری از سینما با ساخت فیلم «پنج ستاره» به عنوان کارگردان به سینما برگشت و حال با تأکید بر روال عادی کنار رفتن بازیگران قدیمی و روی کار آمدن بازیگران جدید معتقد است که این مسأله به ذات سینما برمی‌گردد و

وزنم کاملاً به تعادل رسیده و در سلامت هستم/براى «مصائب شيرين٢» زحمات زيادى كشيدم بازیگر مصائب شیرین ۲ گفت: خدا را شکر می‌کنم مدت‌ها است اثرات بیماری ام از بین رفته و دو سال است که به صورت حرفه‌ای مشغول بازیگری هستم و در طول اين زمان از لحاظ وزنی هم به تعادل رسیده ام و همه چیز برای من این روز‌ها خوب و خوش است.

نقشه‌مان در «خندوانه» سوخت/ انتقاد گوینده «دیرین دیرین» به شعرهای بی‌محتوای کودکی محمدرضا علیمردانی گفت: وقتی ساخت «پایتخت۵» قطعی شد برای کار دیگری تعهد داشتم و بهرام افشاری وارد خانواده معمولی شد؛ هیچ‌وقت با «محسن تنابنده» دعوایی نداشتم.

۱۲۳۴۵آرشیو
کمال تبریزی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
سریال برادرجان,اخبار صدا وسیما,خبرهای صدا وسیما,رادیو و تلویزیون
دنزل واشنگتن,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
سام درخشانی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
میترا استاد,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
حمیدرضا نوربخش,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی
مهدی پاکدل,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
رضا یزدانی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی
حسام منظور,اخبار صدا وسیما,خبرهای صدا وسیما,رادیو و تلویزیون
مرتضی فاطمی,اخبار صدا وسیما,خبرهای صدا وسیما,رادیو و تلویزیون
جوان تیرانداز در مسابقه عصرجدید,اخبار صدا وسیما,خبرهای صدا وسیما,رادیو و تلویزیون
مهدی خالدی,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی
علی پهلوان,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,موسیقی
آناهید آباد,اخبار فیلم و سینما,خبرهای فیلم و سینما,سینمای ایران
کامبیز دیرباز,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
پرویز فلاحی پور,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
سریال بازی تاج و تخت,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
مهشید افشارزاده,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
رضا داوود نژاد,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران
محمدرضا علیمردانی در برنامه فرمول یک,اخبار صدا وسیما,خبرهای صدا وسیما,رادیو و تلویزیون
شاید از دست داده باشید
پرسپولیسی‌ها به کشور آذربایجان می‌روند
مهلت ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان تا ۲۷ خردادماه
سقوط کم‌سابقه واردات نفت آمریکا از اوپک
وزیر خارجه ژاپن: تلاش خواهیم کرد حقایق بیشتری را پیرامون حملات روز پنجشنبه علیه دو کشتی نفتکش به دست بیاوریم
وزیر جنجالی سعودی در سوریه چه می‌کند؟
وزیر ورزش: نگران نباشید، برانکو برمی گردد!
واکنش‌ها به طراحی و نصب المان سعدی در شیراز
اوئسکا در آستانه گرفتن جریمه از پرونده قدوس/محرومیت در کمین سامان
استعفای بی سر و صدای مقام ارشد اتمی آمریکا از پنتاگون
ارگ ۲ هزار ساله غزنی در افغانستان فرو ریخت
زمان دریافت کارت کنکور دوشنبه اعلام می‌شود
بررسی ایرادات شورای نگهبان به لایحه اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی
اسرائیل اجازه ورود کمک‌های مالی قطر به غزه را می‌دهد
اجرای طرح جایگزین زوج و فرد از هفته آینده/جریمه و عوارض در کمین رانندگان متخلف
دلایل خودکشی‌های دو دهه اخیر